Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érzelmeket marasztalni (hogyan...

Érzelmeket marasztalni (hogyan) lehetséges?

Figyelt kérdés

Olyan ritka ez mostanában nálam, de kötődök, családhoz, barátokhoz. Azt hiszem, most egy új barátság lehetősége hozta elő belőlem ezt, pedig bármikor lenne lehetőségem barátkozni, de általában nincs kedvem hozzá... most viszont valamennyire van.

Érzek honvágyat, hiányzanak a régi barátaim, nem épp kellemes érzések, de én ezeknek is úgy örülök. Minden hülyeségen tudok most sírni:D Időnként ilyen vagyok, aztán megint eltűnnek belőlem az érzések és csak az üresség marad, esetleg birtoklási vágy, fáradtság, ilyenek. De nem akarom, hogy eltűnjenek ezek az igazi, éles érzelmek. Valaki segítsen, félek, hogy bármikor újra feledésbe merülhetnek:( Tudom, zavaros az egész... ne haragudjatok érte.



2019. jan. 6. 17:32
 1/3 anonim válasza:
Nem értem pontosan. De gondolom keress valamit ami érzelmeket vált ki belölled. A régi barátok akik hiányoznak jó kiinduló pont.
2019. jan. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jól értelmezted:) Igen, az a rész folyamatban van
2019. jan. 6. 17:54
 3/3 anonim ***** válasza:

leírtad az egyik okot amiért fáj, hogy élnem kell..jó azért annyira nem csak ha ezek az érzések állandósulnának akkor bármennyi rosszat el tudnék viselni mosolyogva..de jó is lenne..


én mondjuk éjjeli bagoly vagyok és ha korábban elfekszem, leteszek mindent és csak fetrengek félálomban akkor le szokott tisztulni a rendszer és újra helyreáll egy valós értékrendszer és fontossági súlyozás..olyankor néha felülök az ágyban és azt érzem, hogy iszonyatosan fontos vagyok és rengeteg minden van amit csak én tudok megtenni a világon..meg azok a tiszta emlékek, bánat vagy örömkönnyel..aah

lehet,hogy nem lehetetlen örökre abban ragadni, nekem pusztán magány kell hozzá,hogy előjöjjön..

2019. jan. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!