Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Állandóan ledominálnak....

Állandóan ledominálnak. Gondolom a kisugárzásom az eredendő ok, hogyan változtassak ezen?

Figyelt kérdés

Belevágnak a szavamba, nem hagyják végigmondani, nem hagynak szóhoz jutni, nem hisznek nekem...

Mire szóhoz jutnék, már másra terelődik a téma.


Nem hisznek nekem a szakdolgozati témámmal kapcsolatban, vagy azzal kapcsolatban, amit tanulok, dolgozok.

Vagy épp belevágnak a magyarázatomba.


Én vagyok az, akinek a legritkábban hallgatják végig az ötleteit a munkahelyén, akkor is, ha a végén kiderül, hogy igazam volt.


Én vagyok az, akinek merik mondani, akinek mernek beszólni.


Persze gyakran válok csípkelődés, "gúnyolódás" áldozatává is.


Gyenge kisnyúlnak érzem magam és annak éreznek mások is.


Van erre megoldás?


2019. jan. 7. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Nincs olyan szó, hogy "ledominálnak"!
2019. jan. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Hogy nézel ki? Velem ugyanez van, én ronda vagyok, gondolom ezért.
2019. jan. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Értem, leuralnak, elnyomnak.

Húzd ki magadat, ha eddig nem tetted. Ha vézna vagy, edzzél! Tarts szemkontaktust és ne nézz félre, ne süsd le a szemedet!

Ha belevágnak a szavadba, udvariasan mond, hogy "Kérem, még nem fejeztem be!", és folytasd!

2019. jan. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%

Nehéz helyzet, mert előbb neked kell elhinned magadról, hogy ugyanolyan szinten vagy, mint a többi ember. Hogy egy fikarcnyival sem több vagy erősebb, vagy érdekesebb nálad más.

Ez olyan mint amikor a kutya vagy a ló megérzi ha félsz tőle, és annak megfelelően is bánik veled. Valahogy az emberek is megérzik.

Biztos te is látod másokon hogy hogy állnak önmagukkal. Van akin azt látod hogy kicsattan az önbizalomtól, erős fellépése van, és van akin azt látod hogy feszeng, szorong, nem érzi magát jól a bőrében.

Sajnos csak te tudsz ellene tenni, úgy, hogy megerősíted önmagad, és azt mások is látni fogják. Határozottságra van szükséged.

2019. jan. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16%
Már ne is haragudj hogy a szavadba vágok de mégis miért kéne elhinnem neked hogy téged állandóan ledominálnak?
2019. jan. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Munkában a megfelelő pillanatban dörgöld az orruk alá. Nem amolyan "én előre megmondtam" stílusban, hanem rávezetve, de úgy, hogy a főnök számára is világos legyen.
2019. jan. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Dale Carnegie írt egy nagyon jó könyvet:hogyan szerezzünk barátokat, hogyan bánjunk az emberekkel. Olvasd el, sokat segítene.

Fontos, hog, az ember kiálljon magáért, de vannak helyzetek amikor nehéz az embernek kiállnia magáért pl alárendelt helyzetekben: amikor bunkó orvosánál van, vagy vezetni tanul miközben alázza az oktatója. Ha kezelhetetlen az ember akire rá vagy utalva, akkor lehet keresni kéne mást.

2019. jan. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!