Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miket szoktatok kamuzni, ha...

Miket szoktatok kamuzni, ha nem akarjátok elmondani, hogy valójában hová mentek?

Figyelt kérdés

2019. jan. 7. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kinek?
2019. jan. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Nem kérdezi senki..egyedül vagyok
2019. jan. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11%
Nem szoktam aljas módon hazudozni.
2019. jan. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Például szülőknek
2019. jan. 7. 17:04
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam kamuzni, ha rákérdeznek, legfeljebb ködösítek. Pl. "el kell intéznem valamit", "nem fontos", "családi/üzleti ügy", stb.
2019. jan. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Én speciel mindig hittanra mentem, amikor a pasimmal találkoztam. :D
2019. jan. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Metionin ***** válasza:
Borzasztó rosszul hazudok, úgyhogy inkább semmit se mondok vagy azt hogy el kell mennem, dolgom van. Ha valaki erősködik hogy mondjam meg, akkor azt hogy semmi köze hozzá. Felnőtt vagyok, senkinek nem tartozom beszámolni.
2019. jan. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Dióhéjban az igazat mondtam, csak nem avattam be őket nagyon a részletekbe. Találkozok egy baráttal, elmegyek sétálni, bemegyek a városban nézelődni, visszamegyek a suliba egy szakkörre... stb. De ezek olyan általános dolgok. 15 évesen pl. nem mondtam meg nekik, hogy azért kell kedden és csütörtökön visszamennem a szakkörre, mert a felsőbbéves Pali tartotta, akibe onnantól kezdve, hogy betettem a lában a gimi kapuján, reménytelenül szerelmes voltam, amíg le nem érettségizett tavasszal. A barátokkal is róla beszéltünk, a városban meg általában mindig arra bámultam a kirakatokat, ahol tudtam, hogy meg szokott fordulni, creepy, de még haza is kísértük néha (sosem vette észre, hogy követik... szerencsére). A fejem is miatta kellett kiszellőztetni, mikor rájöttem, hogy más városba készül egyetemre, és a szemében úgyis csak egy kis fruska vagyok.

Később, olyan 16-17 évesen meg már elég volt annyit mondanom, hogy elmegyek, majd kilenckor jövök. Csak akkor faggattak, hogy kivel, meg hol leszek, ha késő estére vagy egész éjszakára terveztem valakinél maradni.

2019. jan. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
h vmelyik barátnőmnél alszom, csajos este :D lehetőleg olyat kamuzok, akit nem ismernek személyesen
2019. jan. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!