Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy fogadnád, ha kiderülne,...

Hogy fogadnád, ha kiderülne, hogy a gyereked prostihoz jár?

Figyelt kérdés

2019. jan. 7. 18:57
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
36%
Csalódást okozna.
2019. jan. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
63%

Az is egy szolgáltatás, inkább k..vához járjon mint minden este berúgni.

Nem utolsó sorban a prosti azt nyújtja, amiért fizet és nem hagyja ott, mikor már megunta mint egy párkapcsolatban ez történni szokott.

2019. jan. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
84%
megdicsérném. apja fia.
2019. jan. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
62%

Előbb utóbb úgyis mindannyian beleesünk egyszer :-D

Félteném, hogy el ne kapjon valamit...

43f

2019. jan. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
59%
Örülnék neki, hogy férfi lett.
2019. jan. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
25%
Èrzelmi intelligencia 0-Val egyenlő
2019. jan. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
16%
Amennyiben kiderül, hogy a női testre és a szexre csak egy szolgáltatásként néz, onnantól nem igazán akarnék hallani felőle, mert innentől arra emlékeztetne, hogy a nevelésével elbuktam mint szülő, és mint ember.
2019. jan. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
81%

Ha maga kereste meg rá a pénzt, akkor az Ő dolga.


Amúgy az mondom, ha akarja az ember próbálja ki. Nem bűn dolog, elvégre ezért árulja magát a leányzó. Másrészt az mennyivel jobb, ami a való életben történik, hogy 5 perc Tinder beszélgetés után már idegenekkel kefélnek az emberek? Mert nem ritka dolog...

2019. jan. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
81%
Valami oka kell, hogy legyen, amiért ide jutott. Gondolom a nők nem kapkodnak utána éppenséggel. Valószínűleg neki sem öröm, hogy ki kell perkálni 15-20 ezret egy óráért, és bizonyára azért választja ezt a megoldást, mert nincs más lehetősége. Szóval összességében, nem örülnék neki, de nem tartanám rossznak emiatt. Egyszerűen sajnálnám, amiért a nők nem tartják vonzónak, és erre kényszerül.
2019. jan. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
84%

Amúgy meg itt vagyok én.


30 évesen ronda, szorongásokkal teli, gátlásos ember vagyok. Nagyjából nulla egzisztenciával és sikerrel az életben. Olyan "férfi" aki láthatatlan egy átlag nő számára.


Bár még sosem voltam prostituáltnál, de időnként vágyom az élvezetre, együttlétre. És arra, hogy egy formás női testet tarthassak kézben. Régebben volt 1-2 egészen helyes, átlagosnak mondható barátnőm, de évek óta egyszerűen rám se néz senki. És úgy vagyok, ha már kapcsolatra nem találok senkit, akkor lehet legalább néha jó lenne az az 1-2 óra amikor jól érzem magam.


Nem ok nélkül mondják sokszor prostituáltak is, hogy sok férfi pont hogy nem csak a szexért megy, hanem a törődésért, meghallgatásért. Mert a való életben addig nem jut el az illető, hogy egyáltalán 2 szót váltsanak vele. És hiába próbálkozik, több 100 elutasítás után az életkedve elmegy az embernek. Ezzel szemben a prostituált a kedvére tesz, még akkor is ha csak pénzért teszi.


Valahol engem maga a félelem tart vissza, hogy mi van ha még egy prostituált is csak látványosan unottan "letudna" és kérné a pénzt. Így megtartom utolsó esélynek.


Másrészt ismerek embereket akik kifejezetten jóképűek, mégis prostituálthoz járnak. Azért mert szexelnek egy jót és mehetnek utána haza. Nincs felesleges kör utána, nincs keresés, ismerkedés, csak ami nekik kell.

2019. jan. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!