Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a vèlemènyetek?

Mi a vèlemènyetek?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon több fèrfi is kepet kèr,vagy kiváncsiságbòl vagy ismerkedès cèljábòl.

Termèszetesen nem meztelen kep.

Èn szinte mindegyiknek kűldtem magamròl arc kepet,teljes alakost szoknyával.

Mi a vèlemènyetek egy ilyen lányròl,mint èn,őszintèn.

Rosszul teszem?

Mivel elkezdtem magam nagyon rosszul erezni ,hogy csak ùgy idegeneknek "kiadtam" magam.

Ès emiatt talán mèg az önbizalmam is alábhagyott,mert ùgy igazábòl nem is dìcsèrtek meg...

Rájöttem ez a kèpkűldözgetès hülyesèg!ugye?



2019. jan. 7. 22:22
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem, elvégre, hogy mondanának véleményt ha nem tudják, hogy nézel ki? :D
2019. jan. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
77%
baromság.. nem széttett lábas képeket küldözgetsz... mit adtál ki? hogy hogy nézel ki? ennyi erővel az összes facebook ismerősöd ismerőse megtud nézni és élvezkedni a feltett képeiden... jaj gyorsan töröld le!
2019. jan. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

-Felhasználni ellened nem tudják, lévén semmilyen személyes adat nincs meg rólad (név, lakhely, munkahely). Meg egyébként is, egy arcot vagy egy teljesen vállalható egész alakos képet semmire nem lehet használni. Nem lehet vele zsarolni, nem lehet vele lejáratni. félelemre tehát nincs ok.


-Innentől kezdve, ha téged zavar hogy nem az volt a kiváltott reakció a képekkel, mint amit vártál, akkor ne csináld. Hozzáteszem, a netes képkérősdi igazából egy húspiac körülbelül. Egyetlen kép alapján másodperc töredéke alatt kerülsy egy 10-es skálán valahova.

És a netnek köszönhetően karnyújtásnyira van a vélt lehetősége annak hogy egy csinosabb valakit találjon az illető. csak az a baj ezzel a jelenséggel, hogy kitolódik az ingerküszöb. minden kép után lehet reménykedni abban hogy a következő valaki még szebb lesz. Ami hülyeség, elég könnyen belátható okok miatt.

Lehetsz te teljesen átlagos, objektiven szép lány, ha valaki olyannal akadtál össze akinek az ingerküszöbe már teljesen irreális magasságokban tart.


(Most elsütném a poént hogy "azért kép jöhet", de sokan nem értik az iróniát)

2019. jan. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

akkor volt csak hülyeség ha felelőtlenül tetted, megfelelő figyelemmel nem volt hülyeség


viszont miért nem dícsértek meg? hogy nézel ki?

2019. jan. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Én elítélem az ilyet. Ribis undorító viselkedésre vall. Sajnálom hogy naiv és buta voltál. Legalább szép estéje lett pár csáwónak :/
2019. jan. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Eddig szèpnek tartottam magam,de mivel nem dìcsèrtek meg már nemtudom.

Lehet randa vagyok.

Tènyleg jobb,ha többet nem kűldök,köszönöm a tanácsot.

Èrzèkeny vagyok nagyon.

2019. jan. 7. 22:44
 7/32 anonim ***** válasza:
Mert hány éves vagy? Talán nem tudod elfogadni magad? Milyen képeket küldtél? És milyen témába kérték?
2019. jan. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Igazad van ötös!

Köszi!

Valòban buta vagyok!

Nemtudom...hisz nem dìcsèrtek agyon.

Èppen ezèrt kűldtem,hogy önbizalmam legyen.

Ellenkezője törtènt.

2019. jan. 7. 22:49
 9/32 anonim ***** válasza:

Szeretném feltenni az egymilliós kérdést: és ha nem tetszettél pár palinak, akkor mi van?

És ha esetleg tényleg ronda vagy? Akkor is mi a franc van? Semmi. Még szerencséd is van, mert tudhatod, hogy a párod nem csak azért van veled, nem fog lecserélni egy fiatalabbra.

Ha jó reakciók érkeztek volna a képeidre, akkor most jól éreznéd magad, és nem tartanád hülyeségnek?

2019. jan. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Igen

Nem tartanám hülyesègnek.

De egy idő utan biztos leállnèk akkor is.

2019. jan. 7. 23:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!