Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Öngyilkos gondolataim vannak,...

Öngyilkos gondolataim vannak, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kitűztem valamit célnak és úgy néz ki teljesen alkalmatlan vagyok rá. Pedig az az álmom. Az a mindenem. Semminek, emberileg nullának érzem magamat hogy nem sikerül... Holnap lesz még egy dolog ami megállapítja hogy biztos nem de szerintem nem. Ilyenkor mit lehet tenni? És pluszban még mentális és testi bajaim is vannak.. az éjjel semmit nem aludtam, szorongok és kétségbe vagyok esve:( A környezetemmel ingerült és flegma vagyok de belül sírok , egyszerüen nem lehet hogy az élet nem adja ezt meg nekem.. Egyszerűen csak valami tuti módszer kéne amivel teljesen kiiktatom magamat ebből a világból, és a szeretteim fejéből is hogy ne bánkódjanak utánam. Talán még az tart vissza.


De igazán nem akarok úgy létezni tovább hogy egy mihaszna parazita vagyok akinek az élete értelmetlen. Segítsetek akár egy jó vagy egy rossz szóval mert ezt egyszerűen nem birom elviselni.



2019. jan. 8. 08:16
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
22/N vagyok...
2019. jan. 8. 08:17
 2/26 anonim ***** válasza:
0%

Kinövöd ne izgulj!

Néha pofára esünk, ez az élet!

Vegyél erőt magadon és kezd a dolgok jó oldalát nézni, ha nem sikerül keress fel szakembert!

Ne rinyálj!

Ami tegnap még a "nagy álmod" azt holnapután lehet elfejelted! 22 éves vagy, áll a sarkadra!

2019. jan. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Én pedig 26-os srác vagyok.

Gyere el velem Norvégiába. Lépjünk le együtt.

2019. jan. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Mik azok a nagy célok amik nem sikerültek? Milyen tesi és mentális bajok?
2019. jan. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
1# ez rohadtul nem olyan hogy kinövöm. Csak hogy a te stílusodban válaszoljak. Ennél kicsit nagyobb célról van szó és tényleg 5 éves korom óta ez az álmom.
2019. jan. 8. 08:39
 6/26 anonim ***** válasza:

Írj egy kicsit konkrétabban! Mit szerettél volna? Valamilyen munkáról van szó?

Az ember változik, de a lehetőségek is.

Lehet, hogy idén lesz jobb ötleted, elképzelésed, lehetőséged, partnered.

A csalódottságod miatt vagy flegma, én is voltam már így, aztán változtak a dolgok és jobb lett.

2019. jan. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Akkor mond el,hogy megértsük!
2019. jan. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

#2 jogosítvány. Kreszvizsgán már túl vagyok de tegnap egyik ismerősömmel megbeszéltük hogy gyakorlunk az ő autóján és teljesen katasztrofális lett. Igaz 2x voltam akkor “volán mögött”.. Igaz hogy az az ismerősöm egy türelmetlen tajparaszt és bunkó is.. lehet az volt a baj. De nyilván bennem is van hiba. Szerdán megyek először az oktatómhoz és szerintem ott is problémák lesznek. Kiderül. Csak annyira nagy nullanak ereznem magam ha egy ilyen alap dolog se menne, kb fogyatékosnak feleslegesnek.


Problémáim asperger szindróma, borderline, gerinc és idegi gondok..

2019. jan. 8. 08:43
 9/26 anonim ***** válasza:
50%

Ez nem jelenti azt, hogy alkalmatlan voltál, elején mindenki mindig nagyon sokat hibázik, ez a velejárója, teljesen természetes...

Stresszelt is az ismerős valószínűleg.


Egyébként érzelmi állapotodat ne külső körülményektől tedd függővé, illetve nem érdemes ennyire a külső körülményektől függővé tenni lelki állapotodat, szerintem.

2019. jan. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
58%
És azt nem mondta az oktatód,hogy eszed ágába se jusson addig se más autót, se mással vezetni,ameddig nincs jogsid,mert csak össze zavar? Mit vártál, egyszerre rally pilóta leszel 2órával? Szerinted más egyszerre sofőr lett?! Hagyjad már! Mentális betegségeid nem gyógyithatók, de kezelhetők! Menj szakemberhez!!! És ne nyafogj, sok múlik a hozzáállásodon is!
2019. jan. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!