Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy a magyarokna...

Miért van az hogy a magyaroknak semmi sem tetszik?

Figyelt kérdés

Az Exatlon Hungaryba is bele kötnek hogy nem jó műsorvezető vezeti a műsort de szerintem ha Majkát tennék be László helyett akkor meg az lenne a baj.

Miért van ez hogy semmi se tetszik ?

Tisztelet a kivételnek!


2019. jan. 8. 08:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Azt hisszük, hogy csak magunkkal nem vagyunk megelégedve. Angliában élek, itt ugyanez van. Ők sem szeretik magukat, nekik is legalább annyi bajuk van az emberekkel, mint nekünk otthon. Az emberek már csak ilyenek. Az egyéni vélemény mindig fontos volt számunkra. Az állatok másként gondolkodnak, náluk nem ez számít. Csak mi azzal, hogy magasabb szintre kerültünk, azt gondoljuk, hogy véleményt mondhatunk másokról. Mindenkit lehet szidni és mindenki legalább annyira csodálatra méltó is.
2019. jan. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

Palikot sokan megutálták az f1 közvetítései alatt.Én személy szerint ki nem állom az okoskodó,túlokos személyeket akik mindent kur vajól tudnak,sokkal jobban mint bárki más.ehhez képest megmaradtak ripacsnak valamelyik tv/rédió adónál a nagy eszük ellenére.. pl palik,bochkor,balázs.

Ami Majkát illeti,ő egy ózdi paraszt.Ezt ő maga mondta a való világban.ráadásul kisebbséghez is tartozik.Szóval a fent nevezett kompánia megtalálta a képességeinek való foglalkozást,mindannyian értelmetlen,semmirevaló,dögunalmas agyrothasztó produkciókban szerepelnek.

2019. jan. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Aki szeretne írhat még egész nyugodtan

2019. jan. 8. 09:36
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Ennek mi köze a magyarokhoz? Mindenbe bele lehet kötni. Ez emberfüggő. Mindenhol van ilyen.

Nekem tetszik a műsor, nem érdekel, hogy ki vezeti. Nem túl sok nekem a műsorvezető, nem ő akar szerepelni, nem akar állandóan poénkodni, úgyhogy szerintem jó.

Olyan meg nincs, aki mindenkinek tetszik.

Pl. Majkát írtad, de lehetne Tillát is, vagy Nórit, vagy Kaszát. Én örülök, hogy nem ők kapták ezt a műsort, mert most nagyon sokat lehetett őket látni mindenféle műsorban és már unalmasak.

2019. jan. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem sok köze van hozzá de mivel a magyart nézem akkor a magyarokhoz szól a kérdés. Természetesen senkit sem akarok megbántani ezzel a témával kapcsolatban. Csupán csak a normális vélemények érdekelnek.
2019. jan. 8. 09:57
 6/11 anonim ***** válasza:
39%

A magyar ember maga a rák.

Kerülni kell messziről.

2019. jan. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
5: Akkor írhattad volna úgy, hogy miért van az, hogy az embereknek semmi sem tetszik :)
2019. jan. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Értem köszi a választ! De szerintem nem írom ki még egyszer ugyanezt a kérdést mert akkor tuti ki kapok a Moderátoroktol azt meg nem szeretném
2019. jan. 8. 10:03
 9/11 anonim ***** válasza:

Azért mert van rosszabb, nem jelenti, hogy az a cél. Ahol háború van és lőnek rád mennyivel rosszabb, mint a magyar helyzet, hogy 2 állás kell, hogy etetni tudjam a gyereket? Sokkal. Ettől még szeretnék egy állást, hogy legyen időm is foglalkozni a gyerekkel.


Ugyan ez az exatlonnál. Azért, mert van rosszabb, még lehet, hogy van jobb is. És ha van jobb, miért ne vágyhatnák arra? Miért akarsz te rosszabbat? Neked aaz a cél?

2019. jan. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sosem értettem, hogy miért baj, ha jobbra vágyik valaki és nem rosszat akar mindenkinek...
2019. jan. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!