Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nincs hivatàsom karrierem...

Ha nincs hivatàsom karrierem akkor mi értelme élni?

Figyelt kérdés
Ha egyszerüen semmiben nem vagyok jó és ezért nincs hivatàsom. Max gyàri munkàs lehetek ha méltóztatnak felvenni engem. De az meg csak pokol nekem, antiszociàlis vagyok elég durvàn màr az hogy emberek közt legyek is kinzàs. A fizikai munka se az erösségem, kézügyességem egy nagy nulla. A nök sem szeretnek és csoró is vagyok meg szüz is. Màr az iskolàban is egy szr tanuló voltam mindig is ràadàsul komolyabb szakmàt sose tudtam letenni egyszerüen sik hülye voltam hozzàjuk. Érettségim sincs. Végül lett egy fos okj-m de ezzel szinte lehetetlen elhelyezkedni. Minek éljek? Csak egy okot mondj ha tudsz. Ja és nagyon sokat gondolkodtam màr mi legyek mivel foglalkozzak de nem jutottam semmire. Nekem annyi lesz igy is úgyis mert csöves leszek egyszercsak. Meg ha fel is vesznek gyàrba az is milyen lesz igy leélni egy életet?? Csak szenvedés és kinlódàs szar fizetésért ami semmire nem elég. F

2019. jan. 9. 18:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

Tedd le az érettségit és tanulj tovább.


Én sem vagyok kifejezetten okos, de csak kitartás kell. Ma is reggel 6tól kezdve egészen idáig tanultam időnként 5 perc szünetekkel.


Most tartok ott hogy nem bírom tovább, de 1-2 óra mulva megint ki lódulok...


Ha azért tartod éretelmetlennek az életedet, mert nincs hivatásod, akkor szerezz egyet.

2019. jan. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom letenni, meg egy komolyabb szakmat se pl villanyszerelo meg azt se nem hogy az erettsegit. Ha letudnam mar reg leraktam volna de akkor mar inkabb egy jol fizeto szakmat.
2019. jan. 9. 18:15
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérd pályaválasztási tanácsadó segítségét.
2019. jan. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha Pesti vagy, nézz ki az Educatio nevű szakkiállításra (jan 10-12). Lehet ott találnál olyat ami neked tetszik.
2019. jan. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mért ne tudnád lerakni az érettségit?


Azt tényleg úgy találták ki, hogy mindenki átmenjen rajta.


Meg nem kötelező 1 év alatt leraknod. Ha akarod csináld meg 5 év alatt ... minden évben 1 tantárgy. Lazán megoldható...


Inkább legyél 35 évesen pályakezdő (akármi, mondjuk) HRes fejlődési lehetőséggel mint 35 éves bolti eladó, aki a beláthatóan élete végéin a CBAban fog dolgozni.


Sőt még akkor is jobb ha csak 45 éves korodra végzel, mint a semmi.


Nem?

2019. jan. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Talalj egy allast amibol fenn tudod rartani magad, es elvezd az eletet ahogy tudod, hidd el a legtobb embernek nem a karier az eletcelja, illetve penz szukeben is lehet boldogan elni, soprtolj, olvass, nezz filmeket, ha nagyon nem megy a nozes akkor recskazz :D, (de en azert probalkoznek). Ja es hagyd abba az onsajnalast mert nem visz sehova.
2019. jan. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha ez megnyugtat, a legtöbb ember szintén utál dolgozni. Szép is lenne ha a karrierem lenne az életem értelme. Valami dagadt csajt biztos tudsz szerezni, valami hobbit is pl horgászat, aztán csinálsz 1-2 gyereket, elvagy velük, nevelgeted őket, ilyesmi.
2019. jan. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szaporodni azt nem akarok semmikepp, nem akarom tovabb orokiteni ezeket a geneket. Ertelmes gyerek nem szuletne tolem ezen nincs mit szepiteni. Az meg hogy ilyen lesz es csak szenvedne annak nem sok ertelme lenne.
2019. jan. 9. 21:36
 9/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vagyok pesti. Koszi minden valaszt.
2019. jan. 9. 21:37
 10/13 anonim ***** válasza:

Mi a baj a gyárimunkával? Èn se szeretek "sok" ember közt lenni, de ez olyan hogy ha nem dolgozok nem eszek stb.

Nekem csak 8 osztályom van és jól élek. Nem panaszkodok ha nem dolgozok azért, hogy jobb életem legyen.

Nem tudom mi a baj a gyárimunkákkal, de rengeteg olyan gyárimunka van ahol jól fizetnek csak senki sem akar dolgozni.

2019. jan. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!