Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek maximalista vagyok?

Szerintetek maximalista vagyok?

Figyelt kérdés

Szóval mindig vannak olyanok hogy mondjuk Fizikából 10.be kb senki nem tud írni egy 3-4es dogát.. Viszont ha én megírom négyesre már fusztrál hogy hogy hogyan ronthattam el miért nem lett 5-ös...


Meg például ez egy egyszerű példa, hogy unatkoztam tanórán, felmentem PlayÁruház és letöltöttem egy játékot. Megnéztem hogy mi a rekord, vagy esetleg ki a legjobb játékos, és láttam hkgy egyertelműen csaltak valahkgy mert ilyen 99999 pontszáma volt.. és egyből le is töröltem a jatékot mert tudtam hogy soha nem lehetek benne a legjobb.

Vagy mondjuk mikor kocsis játékkal játszom.. Folyatamosan Arany Arany Arany kupa... de ha véletlen becsúszik egy Ezüst akkor ha kell 2napig is rajta vagyok hogy Aranyra tegyem, addig nem megyek tovább...

Meg ha van egy PowerPoint és könnyen össze lehetne dobni 5perc alatt, én akkor is dolgozok rajta fél vagy több órát mert egyszerüen rosszul érzem magam ha ilyen szar összedobott cuccot adok be..



Ez jó vagy rossz tulajdonság szerintetek?


2019. jan. 9. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig jó, aztán egy idoutan rossz. De tizedikes vagy, erre te is rájössz.(:
2019. jan. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az vagy, ha az élet fontosabb területein is ilyen vagy és aktív is.
2019. jan. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!