Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy átlagos lány el tud...

Egy átlagos lány el tud rágni, szét tud harapni egy legót?

Figyelt kérdés

2019. jan. 10. 16:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Áh, szóval ez neked ilyen fétis?
2019. jan. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
63%
Vajon hogy az anyádba lehetsz annyira aberrált, hogy erre izgulsz?
2019. jan. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Lehet, de nagy az esélye, hogy megsérül tőle a foga. Akár csak olyan értelemben, hogy kicsit megreped a zománc, és utána könnyebben romlik. Ezért árt a fogaknak a körömrágás is.
2019. jan. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Drazicc ***** válasza:
83%
Miért átlagos lány? Nekik más fogaik vannak mint a férfiaknak?
2019. jan. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Mert heteró fiú vagyok és nekem lány kell.Az nem érdekel,hogy a férfiak meg tudják e csinálni.

Meg szerintem a lányok amúgy is erősebbet tudnak harapni.

2019. jan. 10. 17:22
 6/22 anonim ***** válasza:
0%

És szerinted milyen lány lenne az, akit csak a te kedvedért ráharapna egy legóra?

Én egy ilyen kérés után szakítanék veled, és elmesélném, milyen beteg emberrel hozott össze a sors.

Az meg a másik, hogy ez alapján párt keresni mekkora ostobaság. XD

2019. jan. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
66%

biztos..gyerekek is szétrágják..az ínye viszont sérülhet, én félteném a kedvesemet ettől


25F

2019. jan. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Azokat a vékonyokat talán a magas blokkokat már nem hinném, viszont a vékonyokkal is vannak kétségeim, elég erős műanyagból készül a legó, abban 100%-ig biztos vagyok hogy nem tesz jót a fogainak. Az hogy miért akarsz vele legót etetni az számomra is rejtély, túl sok foga van vagy mire gondolhat a költő :D
2019. jan. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Mert ezzel demonstrálni tudná az állkapcsa erejét.

Tudom,hogy van olyan lány,aki ketté tud harrapni egy legót,mert láttam már ilyet.Csak hogy egy átlagos lány képes e rá.Én még csak meg sem tudtam horpasztani.

2019. jan. 10. 17:39
 10/22 anonim ***** válasza:
67%

Milyen beteg ember választ pár az állkapcs ereje alapján?

Ne aggódj, sokáig nem lesz barátnőd. XD Nem tűnsz olyannak, akiért kitörném a fogamat.

2019. jan. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!