Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Eltűnik valaha a mulatós zene...

Eltűnik valaha a mulatós zene a lakodalmakból?

Figyelt kérdés

Mai fiatalok már nem hallgatnak ilyen zenéket, mégis még mindig a legtöbb lakodalomban ilyen zenék hallhatók.

Értem én is hogy jó mulatni néha hallgatok én is iylen zenét de max fél óráig utána már csak egybefolyó szintetizátoros zajnak hallom.

Vajon a mai 14-18 évesek is erre fognak mulatni?



2019. jan. 10. 17:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem történik generációváltás, nem lesz változás. Most sem magának bömbölteti a daj-daj zenét egy huszonéves pár, hanem az öregeknek, mert ez a hagyomány. Diszkózenére vagy modern elektronikus zenére egy többgenerációs násznép nem tud táncolni. Még a popzenében is a berögzült több évtizedes számok mennek, esetleg néhány mai topsláger, de ugyanarra a tüctüc alapra, okosban magyarra fordítva. Egy lakodalmas Despacito is büntet.
2019. jan. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Én is gyűlölöm az ilyen zenét. Viszont a párom szereti. Hogy miért? Fogalmam sincs, iszonyú igénytelenek ezek a zenék. Ő kisvárosban nőtt fel, ott ezt hallgatni a lakodalomban a szokás. Azért nincs még esküvőnk, mert nem bírtunk ezen megegyezni, mert én nem vagyok hajlandó ilyet hallgatni.
2019. jan. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

hát az enyémen biztos nem lesz.

nagynéném se volt hajlandó ilyen zenét hallgatni az esküvőjén. úgy oldották meg, hogy a családot, rokonságot összetrombitálták a házasságkötésre és utána a vacsorára, a buliba pedig a barátaikat, fiatal családtagokat hívtak.

2019. jan. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

Én előre rettegek attól, milyen esküvőm lesz ha egyáltalán lesz valaha.


Se a zene nem jön be, se megkeresztelve nem vagyok, se táncolni nem szeretek, hatalmas baráti és családi társaságom sincsen. Nem tudom hol fogok találni olyan lányt aki beéri egy sima polgári "igennel" mindenféle extra nélkül.


Inkább mennék cserébe valami hosszabb, nagyon jó nászútra.

2019. jan. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom, hogy az idősebb rokonok miatt nem kopott még ki ez a stílus, de kis városban, falukban a fiatalok is még ilyenekre buliznak.


2-es Az bosszantó lehet hogy a zene választás miatt késik az esküvő.

2019. jan. 10. 20:18
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
#5 hát nem tudom, itt Nógrádban senkit nem ismerek (fiatalt) aki mulatóst hallgat
2019. jan. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogy hogy ismeri mindenki mégis a mulatósokat. Én is rühellem, de minden lagzin azon kapom magam, hogy ezt is ismerem, meg ezt is, meg ezt is... :D ez valami sötét varázslat lehet.
2019. jan. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 veterán vas ***** válasza:
100%

#6!

Ősszel jártam S.tarjánban és környékén, ugyan úgy hallható volt ott is ez a "népzenei tuc-tuc", mint bármely más településen.

Miskolci vagyok, nálunk is ugyan az a helyzet, de Siófokon is ez döngött az augusztusi éjszakában.

Nem hinném, hogy a generáció váltással el fog tűnni, ugyanis a következő nemzedék is ezen nő föl, ergo ezt viszi magával tovább. :(


Szóval nem korosztály kérdése.

....és még lakodalom sem kell hozzá.....

2019. jan. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem biztos van, amelyiküknek tetszik,és még őszintén be is vallja:) Nem kell emiatt aggódni; én szeretem azt a stílust is:):) Én mondjuk amúgy 26 vagyok:)
2019. jan. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
MIÉRT KÉNE ELTÜNNI?Aki nem szereti ne halgassa. Magyar és nem nemzetközi -rapper zene.
2019. okt. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!