Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az êletem egy katasztrófa!...

Az êletem egy katasztrófa! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 19 éves lány vagyok.


A külsőm szörnyű: Alacsony vagyok és hatalmas a homlokom. Zsìrpárnák vannak a szemeim alatt és a melleim is nagyon lógnak. És annyi csìk van a bőrömön mintha már 3 gyereket szültem volna. Sminkel még elfogadhatóra tudom hozni magam de azt meg nem szeretem túlzottan.


A belsőmmel sem vagyok teljesen megelégedve. Mindig mindent elrontok. Gyógyszer függő vagyok. Az emberek eleinte nagyon kedvelnek, de mikor jobban megismernek megundorodnak tőlem. Meg tudom valahol érteni őket. Sokszor önző vagyok. Volt egy nagyon jó barátom aki sokat segìtet mikor lelkileg rosszul voltam. Mikor ő volt ìgy nem segìtettem pedig tudtam volna. Sőt még bele is rúgtam kicsit. Ezt kicsit szégyenlem,de már nem tudom visszacsinálni. Elfogadtam hogy már nem kellek neki. A munkámban is szörnyű vagyok. Inkább csak eltűrnek a munkahelyen, hogy elvégezzem a könnyebb feladatokat, bár a hisztis személyiségem miatt ott is többen utálnak. A hazudozás sem áll messze tőlem, egyszerűen nem érdekel hogy kit verek át. Csak a legtöbb ember okosabb mint én, ìgy mindig felsülök. De érzékeny lélek vagyok, mikor a koràbbam emlìtett barátomat elvesztettem sìrtam is. De ez már édes kevés, örökre megundorodott tőlem. És a legtöbb ember szintén aki igazán kiismer. Amìg játszom a kedves megértőt addig jó de azt nem tudom örökké. Valaki segìtsen. Mit csináljak?? :((



2019. jan. 10. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kb ezzel a típussal van tele a világ konkrétan.

Nem tudom miért érzed kirívónak magad.

Nézz körül. Az emberek 80%-a ilyen.

Mit tudsz tenni?

Legyél az ellenkezője annak amiket leírtál most.

Tegyél valami jót ebben a nyomorult életben.

Változtass. Ne csak magadban. A környezetedben is.

2019. jan. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
magadnak koszonheted, h ide jutottal. innentol kezdve nincs mirol beszelni. mindenki azt kapja amit erdemel.
2019. jan. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nem vagy különleges. Kb mindenki ilyen, tisztelet a kivételnek. A világ tele van olyan emberekkel, akik nincsenek megelégedve a külsejükkel, és amíg ezen nyekeregnek, szrban hagyják a szeretteiket.
2019. jan. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Most te milyen tanácsot tudnál adni magadnak ha idegen szemmel elolvasnád a kérdést? Nyilván annyit hogy változtass ha így nem vagy boldog. Mi se tudunk többet mondani. Ha motiváció kell hozzá azt magadban kell megtalálnod, de pl. hogy az emberek utálnak már elég nagy lenne nekem. Egyébként rengeteg szeretetre méltó ember van akinek előnytelen a külseje. Te is lehetsz egy.
2019. jan. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első körben próbáld teljesen elengedni a múltat, és ha vissza is jön valami azt - ne minősítsd.

Az önbecsüléseden is kéne dolgoznod, mert így egyre mélyebbre szippant az örvény amit csináltál..

Te Nagyon értékes vagy! Hidd el!(Mindenki az a maga módján.)

Soha ne azt nézd mi volt.., hanem hogy mi lett? Mi van most? Hogy lehetne kicsit javítani a dolgokon. A vàlasz is ott van benned, csak ne gondolj rajta. Te döntöd el mindig merre mész tovább...

2019. jan. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

*gondolkozz - akartam írni


További szép estét Neked ;)

2019. jan. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!