Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy a képeken...

Miért van az hogy a képeken ocsmányabbnak látom magamat mint a tükörbe? A kép vagy a tükör mutat igazat?

Figyelt kérdés
2019. jan. 10. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Na erre én is kiváncsi vagyok.
2019. jan. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A kép. A tükörben az agyad javít a látványon, ez egy defenzív mechanizmus. Előbbin úgy látod magad, mint mindenki más téged.
2019. jan. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A kép mutatja az igazat.
2019. jan. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Uh ez szomorú:(
2019. jan. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Igaziból a tükör ad reálisabb képet. A kép nagyon nagyon sokat torzít/javít. A fények a gépen lévő beállítások/szinek még alap konfigon is. Meg eleve kövérít 5kg al. Meg halszem optika is csalóka. A tükör ha jól tudom 90% ban ad pontos képet. A 100% az a víztükör. Az a legteljesebb és az igazi valóság :) Remélem segítettem
2019. jan. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A tükörben tükrözve látod magad tehát pont fordítva mint ahogy mindenki más ami sokat változtathat. A képeken pedig egy mozdulatlan képet látsz ami szintén nem tükrözi a valóságot. De összességében én úgy gondolom a tükör realisztikusabb mert a képeknél még közrejátszik rengeteg minden amit az előző is mondott.
2019. jan. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat 😚
2019. jan. 11. 09:57
 8/8 anonim ***** válasza:

Mert a tükör mindig a jelent adja vissza, egy kép az már a múlt, te voltál.

De tedd csak félre azt a képet, amit ocsmánynak láttál. 5-10 év múlva nosztalgiázol hogy mit láttál ocsmánycnak, ezért jegyezd le, hogy emlékezz, mit írtál magadrtól, az ember könnyen felejt.

2019. jan. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!