Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek egy ilyen...

Mi a véleményetek egy ilyen emberről?

Figyelt kérdés

Lány. Imádja mások rossz tulajdonságait kihangsúlyozni és felnagyìtani a sajátjairól pedig ügyesen megfeledkezni. Pedig van neki nem is kevés: Sárga lapos; a zártosztájon is kezelték mert beteg az elméje. Sajnos kiengedték. A külseje elég gyenge, de a rengeteg testi hibája ellenére "természetes szépségnek " tartja saját magát. Talán ezért hanyagolja a szépìtkezést. Erről tanúskodik a helyes kis bajsza ami sokszor ott van az orra alatt, és a fogai amik ritkán látnak fogkrémet . Persze ő is egyedinek tartja magát és stìlusosnak, de egy tipikusan semmi egyedi nincs benne. Hálát, empátiát hìrből sem ismeri. Jövőkêpe kb abból áll hogy apucitól egy napon át költözik valami szerencsétlenhez aki elviseli, egyedül sosem lesz képes eltartani magát. Humor érzéke nulla. Valamiért szereti hangoztatni hogy ő sokkalta okosabb az átlagnál, de erre bizinyìtani nem tud. Hìvő, de csak a neki tetsző részeket ragadja meg a valásából. Szerintem még azokat sem érti. Minden hülyeségről órákat képes beszélni, de a fontos dolgokat szóba sem hajlandó hozni. Ha valamit elront addig ügyeskedik mìg rá nem keni másra. Még saját magát is képes megtéveszteni. A kollégái kb utálják mert alig akar dolgozni és hisztizik egyfolytában. Mindig neki kell hogy igaza legyen, ha nem ìgy van durcázik.



Röviden összefoglalva egy elég nagy nulla ez a lány. Vajon mi bátorìtja arra hogy más felett ítélkezzen? Talán a szíve mélyén tisztában van vele hogy egy senki ezért akar másokat minden áron rossz fényben feltüntetni? Vagy tényleg elvakult és ő elhiszi a zagyvaságait?



2019. jan. 11. 00:44
 1/6 anonim ***** válasza:
3%
Nézz furának, de nekem nincs sok bajom vele. Tényleg különleges aki nem szépítkezik, és nekem az tetszik. Bár azért derékig érő bajuszt ne :3 És humor is kell :) De ha a külseje ilyen, nem szépítkezik az nálam tényleg nagy pont egy lánynál sőt elvárásom. Csak ritka az ilyen, és ja vannak ilyen kicsit kattos dolgot. De annyira szörnyű csak nem lehet :)
2019. jan. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Nincs véleményem olyanról, akit nem ismerek. Lehet jobb ember, mint te, aki így írsz róla. Nem lehet, hogy neked magaddal van a bajod?
2019. jan. 11. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
Első vagyok adom kettes.. Nekem nem lenne bajom ilyen lánnyal, legalábbis a bajuszt eltekintve ha súlyos :D Meg persze ha dolgozik valőszínűleg idősebb lehet
2019. jan. 11. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
És neked mi a véleményed arról aki csal ezért kiír ide egy kerdést, hogy együtt szapulnjunk valakit?
2019. jan. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, te magad le is írtad a választ a kérdésben. Beteg az elméje. Véleményem nincs róla, talán csak sajnálom, de ha élőben ismerném valószínűleg nagyon idegesítene és igyekeznék visszafogni magam hogy ne üssem le csórit.
2019. jan. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Èn találkoztam már egy senkivel ès csùnyán engem akart elnyomni.

Persze önmagát fènyezte közben.

Ez a lany felismerte a hibáit! :)

Gratulalok!

Egyszerűen csak változtatni kell rajta.

Sok sikert!

2019. jan. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!