Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki emlèkszik mèg 2001 911 re...

Aki emlèkszik mèg 2001 911 re az nyìlvàn tudja miről van szò. Valamièrt nagyon erős kötődèst èrzek azok irànt akik ott voltak es elhunytak. Akarhanyszor hallok ròluk elszomlrodom. Ez mert van? Pedig en meg akkkr nem is eltem

Figyelt kérdés
2019. jan. 11. 00:54
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

nem tudom, én hallottam akkor is róluk, nálam meg fordítva van, mindenki sajnálja őket, jajj szegények


engem idegesít, persze meg kell emlékezni meg minden, de sokaknak inkább csak sebeket tépnek fel vele, hogy nyomják a tv-ben a sok filmet róla

2019. jan. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
9 évesen élőben néztem a CNNen durva volt
2019. jan. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is mikor megláttam el sem hittem. Én is erős kötődést éreztem amikor filmeket néztem ezzel kapcsolatban és foglalkoztam vele. Nyilván ma is elszomorít.
2019. jan. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, szerintem az érthetőbb lenne, ha valamiféle tragikus sorsú hősök felé lenne ekkora a hype benned. Számos ilyen történet van, csak ezek általában 1-1 emberről szólnak
2019. jan. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert ez a tragédia akkor történt, amikor éltél. "Élőben" követhetted az eseményeket.
2019. jan. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5:

"Pedig en meg akkkr nem is eltem"

Bácsi, tessék már figyelmesebben olvasni! :D

2019. jan. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én anyukám is élőben nézte, én meg 1 hónapos csecsemőként feküdtem mellette. Őt baromira lesokkolta, és gondolom hiába voltam kicsi, én is megéreztem, hogy valami súlyos történik.
2019. jan. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Vagy akkor is éltél de ott meghaltál s most itt élsz.
2019. jan. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!