Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek volt már olyan élményet...

Nektek volt már olyan élményetek, hogy valaki folyton belekérdez egy film nézése közben a cselekménybe?

Figyelt kérdés

Arra célzok, hogy a veled lévő ismerősöd folyton kérdezgeti tőled, hogy amit a vásznon lát, az miért történik. Nem tudom, mit csinál, nem figyel, vagy mi, és folyton böködi a könyököd, hogy most a szereplő miért mondta ezt vagy azt. Ha rászólsz, hogy maradjon csendben, azt válaszolja, hogy de hát most éppen nem beszéltek a filmben. De mégis zavar, mert a képi élményektől is eltereli a figyelmet.

Ti mit csináltatok az ilyen ismerőssel? (Nekem az volt az első gondolatom, hogy megfojtom. :-) )

Otthon a TV előtt, vagy moziban, teljesen mindegy. De a moziban már volt, hogy ránk is szóltak. Mit lehet tenni ez ellen?



#filmnézés #zavarás #belekérdez
2019. jan. 11. 06:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt persze! :D egy idő után rászóltam, hogy ne dumáljunk, hanem a filmet nézze mert így folyton kizökkent! Ez eddig bevált ;)
2019. jan. 11. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy valami baja van?

Pl egy hasonló ismerősömről derült ki, hogy elég rendesen nagyot hall. Persze még önmagának se vallotta volna be. :(

Meg biztos van rá valami szakkifejezés, hogy pl nem képes követni egy cselekményt, nem jól értelmezi, stb..

Nem vagyunk egyformák. :(

2019. jan. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem néznék vele többet filmet!
2019. jan. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Anyám pasija ilyen. Otthon egy idő után egyszerűen nem válaszolok, vagy annyit, hogy nemtudom (adott filmnél beválik, de legközelebb ugyanúgy csinálja), moziba családilag ritkán járunk, de akkor meg nem ülök mellé.
2019. jan. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, és mindig belekérdezett, meg ha eszébe jutott valami egy jelenetről, akkor elkezdte mesélni. Sokszor le kellett inteni, mert én csendben szeretek filmezni, de már egész jól beneveltem. Ja, és azt is utálom kb ugyanennyire, ha valakivel filmet nézek, és az bealszik.
2019. jan. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#2-nek:

Nekem is átfutott a gondolatomon, hogy valami baja van. De nem a fülével, hanem inkább valami figyelemzavar, vagy ilyesmi. Szóval nem százas...

2019. jan. 11. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!