Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is képmutató...

Szerintetek is képmutató duma, hogy:"Nem a külső számít, hanem a belső"?

Figyelt kérdés
Számtalanszor tapasztaltam,hogy a külsőm miatt utasítottak el..43/férfi vagyok.Minek szajkózzák az emberek ezt a nyilvánvaló hazugságot??
2019. jan. 11. 17:42
1 2 3
 1/28 Miss Endzsi ***** válasza:
88%
Külső megfog, belső megtart.
2019. jan. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Egy ember belső tulajdonságai nincsenek a homlokára írva. Ha a külső megjelenése nem tetszik, soha nem lesz lehetőség arra, hogy jobban megismerjük. Ezért nem állja meg a helyét ez az állítás. És persze nagyot csalódhatunk abban, aki tetszett, és kiderül róla, hogy egy üresfejű majom.
2019. jan. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Ha csak nem vagy nagyon kövér, büdös, igénytelen, akkor nem hinném, hogy a külsőd az oka.

Mi a baj a külsőddel, hogy nézel ki? Arc, alak, ruházat.

2019. jan. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
49%
Azért szajkózzák, mert nem akarják elismerni még maguknak sem a saját felszínességüket.
2019. jan. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Inkább a nőket szokták elutasítani a külsejük miatt.

Én egy pasiról tudok, akit szegényt állítólag mindig visszautasítanak, de ő elég kövér.

2019. jan. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
35%
Nekem mind kettő fontos. Persze 1-2 kissebb hiba lehet a külselyében. De legyen persze okos is és belsőleg is szép.
2019. jan. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Jut eszembe van egy másik ismerősöm is, aki láthatóan próbálkozik a nőknél, sikertelenül. Nálam is próbálkozott. De borzasztó igénytelen, és iszákos. Össze-vissza van rohadva a foga, az a néhány, ami még nem hiányzik, pedig fiatal, 30 körüli, és a legdurvább, hogy pénze is lenne rá, hogy megcsináltassa, de nem. Neki jó úgy. És iddogálni is szeret. Aztán csodálkozik, hogy nem kell a nőknek.
2019. jan. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
És hát buta is ez az igénytelen fickó, valljuk be. Azt nem lehet intelligensnek nevezni, aki szétrohadt fogakkal próbál csajozni. Ahelyett, hogy azon iparkodna, hogy rendbe hozza magát, leszarja. Egy értelmes pasas szégyellné ezt az állapotot, nem is nagyon nyitná ki a száját, ha így nézne ki, és eszébe sem jutna, hogy lehet esélye egy átlagosan igényes nőnél. De ő nem ilyen, neki aztán nincsenek gátlásai, egyszóval elég ostoba.
2019. jan. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Nem képmutató, ezt csak azok állítják, akik nem veszik észre, hogy vagy elhanyagolt a kinézetük, vagy üres a fejük, vagy emberileg nen érnek semmit.!

A külsö CSAK annyiban számít, hogy ne legyen igénytelen, koszos, büdös az illetö.

Ellenben a legszuperebb kinézetü ember sem ér semmit, ha belül üres.

2019. jan. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem nem.. 17, lassan 18 F vagyok és megmondom őszintén kis hercegnő nekem sose kéne. Akinek nagy a segge fél melle kintvan, pózolgat xy mennyiségő facebook ismerős meg insta követő meg agyonsminkelve.. A ribik maradjanak meg azoknak akiknek való. Az emberk szerint én a csúnya és hibás lányokat keresem, é ez igy is van, bár szerintem aki másnak csúny az általába nekem szép, mert egy agyonsminkelt haspólós lányra köpni nem tudnék, bocs a kifejezés miatt.. Egy depressziós lelkileg alul lévő lány pedig megbecsüli aki mellette van és tiszteli, és nem más srácokkal beszélget meg posztolja a seggét nekik. Szóval a külső nem számít, ameddig nem egy bohócnak sminkelt kis ribiről van szó. normális értelembe nem számít sokat a külső, de én túlzásnak tartom a korombeliek trendjét is, mert hogy ők olyan szépek meg minden.. Hát szerintem nem. És előre várom a nekem címezett kommenteket hogy így sose lesz senkim, tudom hogy nem lesz senkim. Változni nem fogok azért hogy beilleszkedjek és szeressenek, de ilyen snapchahtes szutykok mellett se fogok leragadni soha :)

Neked is azt tudom mondani amit mindenkinek. Aki nem fogad el és nem tud szeretni, az nem érdemel meg téged. Aki melletted áll elfogad és úgy szeret kitart melletted, azzal megérdemlitek egymást. Több sikert mint nekem :)

2019. jan. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!