Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Néha úgy megvernék valakit,...

Néha úgy megvernék valakit, más is érez így?

Figyelt kérdés
Úgy érzem túl sok bennem bennem a tesztoszteron és így adnám ki a feszültséget. Persze a gyakorlatban, csak maximum a falba ütök, de néha jön ez a vágy. Veletek is van ilyen?
2019. jan. 11. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Smpixire néz fel

Ha csaj lennel akkor meg simán megélnél ebből

2019. jan. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Van, főleg suliban...
2019. jan. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Ha van lanyban is ilyen az nyugodtan irjon rám!
2019. jan. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Hol lax?
2019. jan. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nälam napi szinten van ilyen, de annak az oka is megvan , viccen kivul :D :) (Peldäul, lätom, hogy valakit bäntanak ) Olyankor nem igen tudok uralkodni magamon, es belolem is ilyen erzesek törnek fel.
2019. jan. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy karatès nőnek èn csak próbabábu lennèk szívesen.
2019. jan. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nap mint nap iylen ézéseim vannak
2019. jan. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakértők szerint ahhoz, hogy jól érezd magad, egy nap minimum 10 embert meg kell ölelni vagy egyet jól pofán bszni
2019. jan. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Van egy pár osztálytársam (fiúk), akiket legszívesebben széjjelvernék... Nagyon elhiszik magukról, hogy ők a királyok (pedig azok a tipikus nyomorékok, ápolatlanok, nagyszájúak, nem foglalkoznak a kinézetükkel egyáltalán), de nem. Mindig beszólogatnak, a tanároknak is visszaszólnak. Gyerekes módon mindenben a "perverzséget" látják. Pár lány osztálytársamat folyton piszkálják, meg akarják őket csikizni, az oldalukat szúrkálják, tesin be akarják őket rángatni a fiúöltözőbe. Ha valaki órán jelentkezik, már egyből beszólnak, hogy "hú, hát te milyen okos vagy, váó", mindezt lenéző hamgsúllyal.

Engem nem szoktak (már) piszkálni, de amikor már meglátom őket, akkor is legszívesebben felpofoznám őket.

Egyszer tesiórán ültem a padon a barátnőmmel, beszélgettünk, labdát pattogtattunk ott magunk előtt. A fiúk ott ólálkodtak körülőttünk. Egyszer csak az egyik kikapta azt a nyomorult labdát a kezemből, és elkezdett nevetni. Akkor én felálltam, odamentem hozzá, belemartam a vállába, megfordítottam, és egy akkorát kapott a nyakára, hogy azt nem felejti el. Ekkor éreztem, hogy végre kiadhattam magamból azt az utálatot iránta, azóta békén hagynak. De amikor látom, hogy pár barátnőmet zaklatják, akkor mindig odamegyek, és helyreteszem őket, akár csak egy nézéssel. (A testi "bántalmazás egyszeri volt, nem tervezek mégegyszer hozzájuk nyúlni. De ez a verés már nagyon érett, ekkor adtam ki magamból a ~hét és fél évnyi utálatot. Szerencsére már csak fél évet kell velük kibírnom.)

2019. jan. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!