Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire kínos ha ráköszöntem...

Mennyire kínos ha ráköszöntem egy ismert emberre mert hirtelen nem tudtam hova tenni és azt hittem ismerem?

Figyelt kérdés

Nagyon híres, nagyon nagy ember! Udvarias volt, visszaköszöntek nekem és a barátnőmnek (ő is a párjával volt, a kedvese is jófej volt). Aztán leesett hogy egy híresség, nem pedig az ismerősöm. Utána elég cikinek éreztem magam, a barátnőm előtt most is kicsit szégyellem magam. Nemrégóta vagyunk együtt, ő tökre azt hitte hogy én ismerem ezt a hírességet. Még büszke is volt, otthon rá is kérdezett hogy honnan vagyok ilyen jó viszonyban ezzel az emberrel?

Nagy cikibe kerültem szerintetek?


2019. jan. 12. 11:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki, nyugi! :D Aranyos, jófej dolog volt a részedről és biztos nem te vagy az egyetlen, nekem egyik ismerősöm ha tudja is ki az illető, akinek a munkásságát nagyra tartja (színházi színész, énekes) még tiszteletből is köszön, hiába nem ismeri. Párod előtt meg igazán ne szégyeld, nevess egy jót és mondd, hogy nem ismered, csak köszöntél neki mert nem tudtad hova tenni. Van ilyen. Hidd el, díjazni fogja, hogy az ember a saját hülyeségén is képes nevetni.
2019. jan. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Udvariasság ismert emberre ráköszönni egyébként is, hiszen sokan ismerik...

Semmi ciki nincs bennne.

2019. jan. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, biztosan hozzá van szokva, mert ismert.
2019. jan. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi! Azért cikin érzem magamat, főleg hogy tetszik is amúgy amit ez a sztár csinál! De nem is hittem hogy ilyen jófej tud lenni egy híresség, én másnak hittem őket. Hogy így mosolyogva visszaköszön egy kvázi senkinek!
2019. jan. 12. 12:00
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
Csak az a ciki, hogy a barátnődnek nem mondtad el egyből, ahogy rájöttél, hogy csak valaki másnak nézted, és igaziból nem is ismered. Ha azóta is abban a tudatban hagyod őt, hogy ismered az illetőt, na az ciki, mert az azt jelenti, hogy nem vagy vele őszinte...
2019. jan. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mondtam neki hogy nem ismerem! Nem csináltam úgy mintha igen! Épp ezért érzem cikinek hogy beégtem a barátnőm előtt azzal hogy ismeretlenül köszöngettem.
2019. jan. 12. 12:08
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem ciki! Szerintem ez csak közvetlenséget sugall.
2019. jan. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
31%
Ki sz a híresség férfi nő? ha nem akarod elárulni akkor csak annyit hogy mivel foglakozik.
2019. jan. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Férfi énekes
2019. jan. 12. 12:17
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért a barátnőd, mert szeret? Te nem szereted őt? Ha ő került volna olyan helyzetbe, amilyenbe te, akkor te most úgy éreznéd, hogy beégett előtted? Ha nem, akkor nyugi, ő sem gondolja úgy. Az ilyesmin egy jót nevettek, aztán mentek tovább.
2019. jan. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!