Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet elkölteni havi...

Hogy lehet elkölteni havi szinten 100-200 ezer Ft-t?

Figyelt kérdés

Ismerős lányról tudom, hogy ennyit költ havi jelleggel magára. Ebben nincs élelmiszer, lakhatás vagy bérlet.


Pusztán smink, ruha és szórakozás.


(Úgy egyeztek meg a párjával, hogy amit keres, az az övé, innen van pénze)


2019. jan. 12. 18:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Drága dolgokat vesz. Menj be egy drágább ruhaboltba, nézd meg az árakat és rájössz, hogy aki ott vásárol, annak pikk-pakk elmegy 100-200 E Ft.
2019. jan. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Vannak drága belépőjegyek.

Pl. a Morricone-koncert jegyárait tudod?

2019. jan. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egyszer elmész taxival Bécsbe, és meg is van.:)
2019. jan. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az sem kizárt, hogy titokban spórol rosszabb időkre.
2019. jan. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Miss Endzsi ***** válasza:
53%
Egy szép egyberuha 10 ezernél kezdődik átlagban. Jó minőségű cipő 30 ezer. A különlegesebb felsők is 9- től vannak. Egy jó minőségű rúzs 6 ezer. Így könnyen összejön.
2019. jan. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Veszel ezer párszázas ajánlatot a mekiben (vagy burgerben? vagy hol volt az) és máris megvan :D


amúgy meg elmegy színházba/moziba/bulizni/wellnesselni/akármi és peregnek az ezresek


pár órát biliárdozik az ember, legurít valamit mellé, már elment pár ezer forint


beül az ember valami jobbféle kajáldába, máris elmegy ott is nem kevés


stb.. mittudomén

2019. jan. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Itthon ez azoknak sok akik ennyiért dolgoznak egy hónapot. Kint létem alatt az alkohol, és a marihuána közelítette a 200-270€, úgy hogy spórolósan használtam keveseket.

Mellé jöttek a 140-180€ értékű cipők, 80-100€-s farmerek, chicago bulls bomber dzseki 200€, az össz jövedelmem pedig 1800€ alap volt, ha túlórát vállaltam akkor több.


Nekem azért voltak ekkora kiadásaim mert otthon semmi élet nem volt, így nem is volt mire kiadni nagyobb összegeket. Itt normálisan felöltözve, hogy meg is nézzék a ruhát, az havi szinten kerülhet 100-200 ezerbe forintosítva, de ez már csak a kivagyiság, meg hogy könnyebben lehessen ismerkedni ha azonos az ízlése valakinek.

2019. jan. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nagyon könnyen elmegy ennyi pénz havi szinten,ha az ember minőségi és márkás ruhákat,sminkeket használ.
2019. jan. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kondibérlet havi 20ezer, fodrász 15ezer, kozmetikus, műköröm további 20ezer, havi 5-10 csipkebugyi, tanga 15-20ezer, szolárium 8ezer, masszőr hetente 8ezer, fogamzásgátló mittomén hányezer, telószámla 40ezer, aztán bulika, kaja valami kajáldában, szóval megvan az.
2019. jan. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mindenkori aktuális divat követése (divatos cuccok vásárlása), műkörmös, szoli, ez-az... Hónap végén meg jön a siránkozás, hogy "ennyi pénzből bizony nem lehet megélni", "borzasztó hogy nincs pénze".
2019. jan. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!