Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Ha én most vissza adok talál pénzt akkor az jó?

Mégis mit érek a becsülettel ebben a romlott világban?

jan. 12. 19:34  Privát üzenet  

A válaszok
Megmaradsz embernek.

A válasz 62%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont jan. 12. 19:38 Privát üzenet
Azt éred el vele , hogy megmarad az onbecsulesed, és nem kopod magadat szembe.

A válasz 62%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont jan. 12. 19:43 Privát üzenet
Egy hónappal ezelőtt rendeltem pizzát, egy ezres elbújt a visszajáró 6 másik között. Felhívtam az éttermet, eljött megköszönte. Valahogy eszembe se jutott eltenni. NEM AZ ENYÉM volt. Persze lehet mondani hogy hülye vagyok, de jól alszom.

A válasz 40%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont jan. 12. 19:54 Privát üzenet

Én egyszer a járdán találtam 6000 Forintot, megtartottam 😅 mentségemre szóljon, nem nagyon lehetett volna megkeresni a gazdáját, meg osztálykirándulás volt, szóval az utánam jövők közül valaki biztos felvette volna.

Funfact, hogy előttünk is mentek tök sokan az osztályból viszont nagyon fhuudemenő csoportban elfoglalták több mint a fél úttestet és így tizenvalahány ember elment a járdán lévő pénz mellett :D (egyébként én meg pont folyamatosan a járdát néztem mehtelencsigaveszély miatt, szóval Áldás a meztelencsigákra! xD)

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont jan. 12. 22:09 Privát üzenet

Igen, jó, mert a pénzéhes világban érték a tisztesség!

Speciel, arany bokaláncot adtam le a rendőrségen.

"Pórul jártam", mert becsületes megtalálóként nem kaptam meg a későbbiekben annak ellenére sem, hogy nem jelentkezett érte a tulajdonosa.

Mégis gazdagabb lettem, mert képet kaptam az akkor állami szférában dolgozók erkölcsi hozzáállásáról.

A rendőrnőről, aki azt mondta nekem a kapuszobán álmosan ásítozva, hogy ő nem hozta volna be...

A hivatalnokról aki megmosolygott, hogy nem is ment a tulaj a láncért, de nincs is meg...

Tanultam az esetből - sok egyéb mással párhuzamban!

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont jan. 13. 00:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

ma 00:48

"nem is ment a tulaj a láncért,de nincs is meg.."

Ja vágom már ez durva,lényegébe te akkor tálcán kináltad a nem becsületes embereknek akik meg szépen lenyúlták,na igen igy kell ezt csinálni.

Egyébként már nem azért de aki ilyen vastag láncot vessz az már villogni akar,mert olyan sok pénze van,hát igen igy kell ezt csinálni..

# 6/6Időpont jan. 13. 13:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A kismadarak következő generációja, mint például a cinege, hogy talál vissza a következő évben a madáretetőhöz hogyha-a rövid élete miatt-már nincs módja emlékezni rá?
Papagáj nem talál vissza a kalitkába, mit tegyek?
Igen, a kiscica már lemászott. Viszont mindig elszökik. Pedig etetem, van hol aludnia, játszom is vele. Mit kell csinálnom hogy ne szökjön el? Mert nem talál vissza soha
Van nekem itthon egy tojó galambom, már van neki csinálva ''galambdúc'' is. Nappal elmegy de estére mindig vissza jön oda. Ha párt talál magának a hím galamb jön hozzá vagy ő...
Miért van az, hogy ha egy lány panaszkodik, hogy mennyire nem talál barátokat, aztán nem ír vissza nekem, ha minden bátorságomat összeszedve barátkozást kezdeményezve ráírok?
A heroes of the storm is ugyanezt csinálja csak az mikor csata keresésben vagyok 40perc után se talál csapatot Ugyanúgy lefagy és nem enged vissza a játékba Ötlet?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!