Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha én most vissza adok talál...

Ha én most vissza adok talál pénzt akkor az jó?

Figyelt kérdés
Mégis mit érek a becsülettel ebben a romlott világban?
2019. jan. 12. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Megmaradsz embernek.
2019. jan. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Azt éred el vele , hogy megmarad az onbecsulesed, és nem kopod magadat szembe.
2019. jan. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Egy hónappal ezelőtt rendeltem pizzát, egy ezres elbújt a visszajáró 6 másik között. Felhívtam az éttermet, eljött megköszönte. Valahogy eszembe se jutott eltenni. NEM AZ ENYÉM volt. Persze lehet mondani hogy hülye vagyok, de jól alszom.
2019. jan. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én egyszer a járdán találtam 6000 Forintot, megtartottam 😅 mentségemre szóljon, nem nagyon lehetett volna megkeresni a gazdáját, meg osztálykirándulás volt, szóval az utánam jövők közül valaki biztos felvette volna.

Funfact, hogy előttünk is mentek tök sokan az osztályból viszont nagyon fhuudemenő csoportban elfoglalták több mint a fél úttestet és így tizenvalahány ember elment a járdán lévő pénz mellett :D (egyébként én meg pont folyamatosan a járdát néztem mehtelencsigaveszély miatt, szóval Áldás a meztelencsigákra! xD)

2019. jan. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, jó, mert a pénzéhes világban érték a tisztesség!

Speciel, arany bokaláncot adtam le a rendőrségen.

"Pórul jártam", mert becsületes megtalálóként nem kaptam meg a későbbiekben annak ellenére sem, hogy nem jelentkezett érte a tulajdonosa.

Mégis gazdagabb lettem, mert képet kaptam az akkor állami szférában dolgozók erkölcsi hozzáállásáról.

A rendőrnőről, aki azt mondta nekem a kapuszobán álmosan ásítozva, hogy ő nem hozta volna be...

A hivatalnokról aki megmosolygott, hogy nem is ment a tulaj a láncért, de nincs is meg...

Tanultam az esetből - sok egyéb mással párhuzamban!

2019. jan. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ma 00:48


"nem is ment a tulaj a láncért,de nincs is meg.."


Ja vágom már ez durva,lényegébe te akkor tálcán kináltad a nem becsületes embereknek akik meg szépen lenyúlták,na igen igy kell ezt csinálni.


Egyébként már nem azért de aki ilyen vastag láncot vessz az már villogni akar,mert olyan sok pénze van,hát igen igy kell ezt csinálni..

2019. jan. 13. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!