Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Miert ítélik el a borsodiakat? Kivancsi vagyok, mert mindenki rossz véleménnyel van roluk

jan. 12. 19:37  Privát üzenet  

A válaszok
Én nem ítélem el őket 🤷😃

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont jan. 12. 19:42 Privát üzenet
Mert borsodban történik a legtöbb "baleset" az emberekkel!És nem kevés veszélyes ember van ott!

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont jan. 12. 19:43 Privát üzenet
társadalmi összetétel és az ezzel járó cselekmények miatt

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont jan. 12. 19:47 Privát üzenet
Sorsod Borsod :)

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont jan. 12. 19:49 Privát üzenet

Ha kíváncsi vagy rá, haverom bátyja volt fiatalkorúaknál volt éveket, utána áthelyezték a felnőttkorúakhoz, ki került onnan azóta, de még ma is veszélyes egy szerzet, továbbá a drogokra igen harapnak a rendőrök itt, és én is majdnem ráfáztam egyszer pedig csak meghívott voltam azon az összejövetelen, ahonnan még engemet is vittek.

Mire vagy még kíváncsi, üzenetben kérdezhetsz

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont jan. 12. 19:49 Privát üzenet
Én borsodi vagyok, de sosem tapasztaltam, hogy emiatt elítélnének (Budpesten lakom 10 éve).

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont jan. 12. 20:48 Privát üzenet
Én nem igazán szeretem ezt a helyet, olyan sok a kétszínű ember... 23L

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont jan. 12. 20:59 Privát üzenet
Kisebbség. Én csak rájuk hallottam panaszt. Nem egy ember kérdezte már meg, hogy merek utcára lépni :D

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont jan. 13. 01:39 Privát üzenet
Mert az embereknek kell valaki, akit lenézhetnek. Én ismeretségi körben nem érzem, hogy lenéznének, amiért borsodi vagyok (mondjuk én miskolci vagyok, nem tudom, a kis falvak lakóihoz hogy állnak hozzá). Neten viszont gyakran belefutok, hogy a "csóró" vagy a "műveletlen" szinonimájaként használják, és ezért szólni is szoktam (ahogy az se esne jól, ha egy külföldi a "magyar" szót használná ezek szinonimájaként).

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont jan. 13. 15:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miert vannak az emberek rossz véleménnyel a testépítőkről ok nélkül?
Miért vannak a magyar emberek rossz véleménnyel a külföldön dolgozásról, legalábbis egymás szemében?
Magyarok! A módos úri cigányokról is rossz véleménnyel?
Hogy lehet az, hogy egy gazdag, jóképű fiú ilyen rossz véleménnyel van magáról?
Milyen lehet egy olyan ember személyisége, aki nagyon gyorsan dönt mindenben, nagyon szélsőségesen jó vagy rossz véleménnyel van sok dologról (vagy utál vagy imád valamit), de...
Rossz véleménnyel vagytok arról, aki csak ásványvizet iszik?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!