Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy mondjam meg a férjemnek...

Hogy mondjam meg a férjemnek hogy büdös a szája?

Figyelt kérdés
Már kb 1 éve érzem, de nem mertem neki mondani, mert nagyon sértődékeny. Elég nagy hisztit csapna, meg szegénynek nincs túl sok önbizalma. Sajnos volt, hogy bántalmazott is(megütött) engem meg a közös lányunkat. Hogy mondjam meg neki? 35/N

2019. jan. 13. 05:25
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:
82%
menjetek el együtt fogorvoshoz vagy válj el
2019. jan. 13. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
84%
Szóljál a szomszédodnak, hogy mondja meg neki, de úgy, hogy nem te mondtad. Nem rád fog megsértődni.
2019. jan. 13. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
81%
Itt inkább te vagy a gáz... Hagyod hogy bántson titeket... Meg is érdemled ezt a pasit.. Szagolgasd csak...
2019. jan. 13. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
87%
Tedd a szájvizet jól látható helyre és akkor használd, amikor ő látja, meg időnként említsd meg, hogy ellenőriztesse a fogazatát, mert látod, hogy fogköves stb. és az még gondot okozhat.
2019. jan. 13. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
94%
Azt hiszem itt nem a büdös száj a legnagyobb probléma.
2019. jan. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
85%
A fogától vagy a gyomrából? Ételallergia vagy candida is lehet. Hosszútávon más betegséget okozhat. Vagyis kialakuló betegség tünete lehet.
2019. jan. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
94%
Komolyan veri a gyerekeket,te pedig a büdös pofájával foglalkozol? Remélem lesz idő mikor az ilyen féleszüektől elveszik a gyereket.
2019. jan. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
85%

El kell válni én ilyen féreg melllett nőttem fel hidd el a lányodat kínzod ezzel a legjobban ha nem akarod hogy lelkiisérült legyen vagy őt is durván szétverje (kaptam eleget alkesz kcspgtől)

Akkor ne csak magadra gondolj hanem a kicseszett utódodra. Vagy azt akarod hogy ilyen környezetben nőljön fel majd lelkironcsként élnen és talán 30környékén feldolgozza ?

Más probléma van. Remélem nem az ő nrvén van a lakás..

2019. jan. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
82%
Biztos mazochista a kérdező és azt szereti ha verik. A párját ő választotta én nem tudom s a jnálni, csak szegény kislányt...
2019. jan. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
98%
-Kedves Dezső. Egyrészt büdös a szád, másrészt elválok tőled, mert agresszív vagy.
2019. jan. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!