Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ciki a használt ruha,...

Miért ciki a használt ruha, turkáló?

Figyelt kérdés

Sokak szemében ez valami elítélendő dolog, nem értem, miért.

Külföldön élünk, a férjemnek köszönhetően jó körülmények között, mégis szinte minden ruhámat használtan veszem online 1-3€ közötti összegért. Kivétel a fehérneműt és cipőt, bár ezek közül is vásároltam már címkés újat másodkézből egy-egy alkalommal.

Vettem azonban már egy-egy hazalátogatás során kínaiból is cipőt nagyon olcsón, és azzal is tökéletesen meg vagyok elégedve.

Kozmetikumokból is megfelel a drogériás kínálat, de vettem már azt is jelképes áron át valakitől neten (bontatlan újat).

Sokaktól megkaptam már, hogy ez amugy ugyanolyan rossz tulajdonság, kevesebbet költeni, amikor megteheted, mint hitelt felvenni luxusautóra minimálbér mellett.

Meg hogy kicsit megöregszem, és rettenetesen fogom bánni, hogy nem éltem.

Járunk utazni, koncertekre, kirándulni, strandra, haza legalább évi egyszer a családhoz, nem érzem azt, hogy nem élek, vagy hogy vegetálok.


2019. jan. 13. 11:38
 1/5 A kérdező kommentje:
30 alatt vagyunk, gyerek nincs.
2019. jan. 13. 11:39
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne mondd el senkinek, hogy honnan vásárolsz, akkor nem lesz ciki.
2019. jan. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel baj, vicces hogy mások szerint mit jelent "élni". :D Nem fogod bánni, hogy nem vetted meg 15 évvel ezelőtt a pingvines harisnyát, szerintem nem kell ettől tartanod. Egyáltalán nem ciki a használt ruha.
2019. jan. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki, én olyan cuccokat összeválogatok néha magamnak hogy ihaj.

Fehérneműből is például legutóbb egy Playtex vintage body-t, itthon még kapni se lehet ilyen jót.

2019. márc. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, én is külföldön élek. Elárulod hogy hol vásárolsz?
2019. júl. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!