Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magyarországon az emberek...

Magyarországon az emberek miért foglalkoznak mindig másokkal?

Figyelt kérdés

Nem vitageneráló kérdés, szimplán érdekel. Azóta tudatosult csak bennem ez igazán, mióta külföldön élek. Sokkal keveebb a rosszindulat, áskálódás, rosszindulatú kibeszélések, megbámulások az utcán. Összességében én úgy veszem észre, hogy sokkal elfogadóbbak az emberek. Csak hogy egy példát hozzak, rendszeresek itt az olyan kérdések is, hogy xy miért hord ilyen-olyan nadrágot, ezzel-azzal a felsővel. Nos, amíg nem meztelen én pont lesz*rom hogy miben van, egyesek miért éreznek rá kényszert hogy azzal foglalkozzanak ami nem tetszik nekik? Ez most csak a legegyszerűbb példa volt, ezen kívül van még 100.

Szerinted?


2019. jan. 13. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Népünk lenéző a sajátjaival szemben. Ha 1* tévedett, vétett az az egyén, akkor 100*-osan ki lesz ilyen terén pécézve, sajnos.

Hogy miért van ez?

Mert nincs se konfliktusmegoldó képessége-, se problémamegoldó képessége népünk embereinek. Pedig mennyi pszichológus, egyéb "sikeres" támogató intézmény van ebben az országban...

2019. jan. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sztem ez nem csak nalunk van, egy hulye emberi szokas. De pl. most te is masokkal foglalkozol :D
2019. jan. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
A magyar emberek nagyrésze frusztrált. Itthon nincs meg a kultúrája annak hogy ha valamiért boldogtalan vagyok, akkor csinálok valamit hogy boldog legyek. Helyette az van hogy inkább lehúzom a többi embert is.
2019. jan. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Amiért te is teszed ezt ezzel a kérdéssel.
2019. jan. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


#4 azért van különbség a 2 eset között. Én a "mással foglalkozást" nem rosszindulatból teszem, hanem szimpla kiváncsiságból. A kérdés is CSAK olyan emberekre vonatkozott akik rosszindulattal nyilatkoznak embertársaikról. Akik szimplán kiváncsiságból azokkal nincs semmi baj, ugyanis ilyen az emberi természet; kiváncsi.


Remélem érthető volt a magyarázat és több ilyen válasz nem érkezik, mert a kérdés szempontjából értékelhetetlen.

2019. jan. 13. 13:07
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért foglalkoznak másokkal mert unatkoznak vagy mert lusták azért tenni hogy nekik jobb legyen és boldogok legyenek, így inkább ha nekik is rossz akkor a legtöbb ember azt szeretné ha neked is rossz legyen, ez a tapasztalatom.
2019. jan. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!