Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a következő 5 évben ingyen...

Ha a következő 5 évben ingyen utazhatnátok vonattal Magyarország teljes területén, mennyiben élnétek másképp a következő 5 éveteket?

Figyelt kérdés

2019. jan. 13. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Semmi extra nem lenne. Ha utaznék valahova es a vonat is opció akkor azt választanam.
2019. jan. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmiben max. vonattal mennék oda ahova egyszer kell csak átszállnom, de azt is meggondolnám, ismerve a mávot.
2019. jan. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Annyit kirándulnék, amennyi időm csak van.

Rövidebb kirándulás is megérné így, mert akkor sem szallasra, sem utazásra nem kellene költeni.

Sokkal többet mennék tesómhoz is, nem várnám a hosszú hétvégéket a találkozáshoz.

Szuper lenne.

2019. jan. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
fel nem ülnék rá az tuti..
2019. jan. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kalauzok szerintem még ebbe is bele kötnének szóval én nem utaznék többet mint eddig az biztos. De egyébként vannak most is emberek akik utazhatnak ingyen jegy nélkül és büntetést se kapnak, csak ehhez kb 100-120 kg-osnak kell lenni.
2019. jan. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mozdonyvezető-gyakornokként ingyen utazok az ország egész területén mivel kaptunk utazási igazolványt de szerintem eddig max. 1-2x használtam, szóval nekem nem változott tőle az életem, viszont van sok kolléga aki kihasználja és mászkál vele, eléggé egyén függő a dolog.
2019. jan. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem utaznék többet, mint most. Csak felénk rontják el ennyire az utazási élményt azok a rohadt puertorikóiak vagy máshol is így megy ez?
2019. jan. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!