Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, ha nehezen viselem...

Normális, ha nehezen viselem a bizonytalanságot?

Figyelt kérdés

Az eltelt 5 évben több minden történt az életemben, mind sokaknak egy élet alatt, és nehezen alkalmazkodom.

Szerencsére már 3 éve tartósan ugyanaz a ház az otthonunk, de rendesen rosszul érzem magam a gondolattól, hogy egyszer lehet, ki kell költözünk, mikor már olyan jól megszoktam.

Ugyanígy érzek minden alkalommal, ha valamit el kell intézni, ha valahová be kell mennem, ahol még nem voltam, kb minden lehetséges varaciót lefuttatok fejben, hogy mit fogok mondani, és arra mit reagálnak majd....

Nem merek magamnak venni szinte semmit (ruha, cipő, bármi, amit tartósan tárolni kell), mert ez is csak plusz egy felesleges kacat, amivel többet kell majd cipelni ha megint költöznénk.

Az a típus vagyok, aki leélné az egész életét a lakás-munkahely vonalon, nagyon rosszul kezelem a változásokat.


Lehet ezzel csinálni valamit?


25L


2019. jan. 13. 17:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos én is ilyen vagyok, minden új helyzettől félek. De amikor tényleg meg kell történnie valaminek, akkor túlesek rajta és közben/utána már nem olyan vészes. Mozdulj ki egyre gyakrabban, csak szép lassan. Az lenne a legjobb, ha nem egyedül kéne ezt leküzdened.


L/20

2019. jan. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!