Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik olyan, hogy maga a...

Létezik olyan, hogy maga a szeretet elfogy egy emberből?

Figyelt kérdés

Konkrétan azt érzem, hogy totál kifogyott belőlem.


Régen egy vigyorgós, vicces, mindenki felé szeretet teljes ember voltam.


Most meg totál tönkre vagyok érzelmileg...szóval létezhet ilyen vagy csak én érzem ezt?


2019. jan. 13. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem létezik ilyen, csak most a hullámvasút alján vagy.


Biztosan szeretsz most is dolgokat, embereket, állatokat.

Például a családodat, barátaidat, házikedvencedet, finom ételeket, egy kellemes fürdőt, egy lazulós délutánt, egy jó filmet vagy bármit. Tuti vannak olyan dolgok, amik örömet okoznak neked, és azokat szereted. :)

Sokszor ezek apró dolgok, amik a mindennapokban jelen vannak, csak annyira természetesnek vesszük, hogy már fel sem tűnik, milyen értékes számunkra (amíg el nem veszítjük).

2019. jan. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
De létezik.!
2019. jan. 14. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Depressziós, vagy minimum csalódott, kiábrándult, magányos emberek szoktak így érezni. Voltam vele hasonlóképpen, aztán jött valaki, aki elhalmozott a feltétel nélküli szeretetével, és megenyhültem. Kívánom, hogy neked is sikerüljön meglátni valakiben ezt a személyt.
2019. jan. 14. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha megutálja, beleun az emberekbe az egyén az általuk kapott, látott agresszió, bunkózás miatt.
2019. jan. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lètezik!

Az anyam szuntelen gyulol,bánt.

Mar en sem tudok szeretni.

Nem is tudom,hogy kell.

Pedig règen egy szeretet bomba voltam.

Persze ha mas kozegbe kerulnek es szeretnenek,talan meggyogyulna a szivem.

2019. jan. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!