Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálják ezt a nők?

Miért csinálják ezt a nők?

Figyelt kérdés

Adott egy helyzet, van egy csaj akivel felfigyeltünk egymásra, párszor nézegettem, most már szinte mindig felkapja a fejét ha lát, olyan típus vagyok aki egy rétegnek bejön, a többség meg távolságtartó mert valószínűleg fél attól hogy agresszív lennék, a külsőmből kifolyólag.

Időközben megtudtam a nevét, közösségi oldalon megnéztem az adatlapját és egy közös képpel találtam szembe magam a barátjával, ez amire nem számítottam, felhúztam magam kicsit, mert néha szinte forrt a levegő közöttünk, és láttam rajta hogy elpirosodik.

Mire jó ez? Nem foglalkoztam annyira ilyen dolgokkal, általában akivel ismerkedtünk annak átlátható volt a magánélete, egyszóval szabad volt és leinformálható...


2019. jan. 14. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak zavarban van, vagy fél. Ez is okozhatja, amit leírtál.

Persze, hogy van barátja. A feltűnő külsőt pedig nem mindig azért nézik meg, mert bejön.

2019. jan. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az első is írta, nem biztos, hogy azért néz mert tetszel neki. Azt meg, hogy izzot a levegő köztetek csak te képzelted. Van, hogy én is elpirulok, ha egy idegen sokáig bámul és nem azért mert hú de bejönne. Persze az is lehet, hogy tényleg tetszel neki és attól, hogy van párja még nem lesz vak. Ettől még nem csalja meg a barátját. Na meg nem tudhatod mennyire komoly is az a kapcsolat. Stb.stb..
2019. jan. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nőként mondom hogy ha tényleg azért volt ilyen mert bejössz neki, akkor gusztustalan. Szerintem undorító viselkedés nőktől és férfiaktól egyaránt hogy így flörtölgetnek másokkal miközben van párjuk. Oké tudom ez még nem megcsalás de ha a párja tudná biztosan rosszul esne neki. Aztán lehet csak magamból indulok ki, nekem rosszul esne nagyon, illetve én se nézek úgy másra, eszembe nem jutna.
2019. jan. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Az mióta flörtölgetés, hogy ránézel egy másik emberre?
2019. jan. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell kiforgatni :) nyilván nem arra értettem, hanem ha ÚGY néz rá egy másik emberre. Okoska :)
2019. jan. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyilván te nemcsak hűséget, hanem vakságot is fogadsz, amint barátnőd lesz.
2019. jan. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lány vagyok. És nem fogadok vakságot, nincs rá szükség, hiszen a párom a mindenem, nem tud tetszeni senki más. Nyilván a legtöbb ember nem így van vele, de én igen.
2019. jan. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!