Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek volt már olyan, hogy...

Veletek volt már olyan, hogy idegen tinik kiröhögtek vagy beszóltak?

Figyelt kérdés
2019. jan. 14. 20:50
 1/10 A kérdező kommentje:
Ha igen akkor mit szóltak be?
2019. jan. 14. 20:50
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A hajamon röhögött egy gyerek, és az apja büszke is volt rá :D Mondjuk nagyon érdekelt, mert imádom a külsőm ilyennek, meg mások szerint is jó, sokan rám is nyomulnak. Az szomorított el, hogy ezzel bíztatja a gyereket a bunkó viselkedésre, aztán majd suliban basztatni fogja az amúgy rendes de magukat megvédeni nem tudó gyerekeket.
2019. jan. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#2: Milyen hajad volt?
2019. jan. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt. Jött velem szemben az utcán egy hót' részeg srác, aki amikor elment mellettem, annyit mondott: "Különbet hányok." Akkor valahogy nem esett jól, de azóta már csak röhögök rajta, ha eszembe jut.
2019. jan. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Egyszer kínai tészát ettünk egy barátnőmmel a plázába, a szembe lévő asztalnál pedig a "nagymenők" ültek úgy hatan. Amikor ettünk, többször odaröhögtek felénk, aztán jó hangosan hogy halljuk elkezde mondani az egyik lány hogy milyen egészségtelen a kínai, tiszta olaj meg zsír (miközben ők a mekis kaját tömték magukba...) nem nagy sztori, de nem fogom elfelejteni ugyanis azóta tudom, hogy tényleg vannak ilyen visszamaradott vihogó tinik. (Nem túl gyakran járok plázákba akkoriban voltam az először egyedül.)
2019. jan. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

rövid, szőke és zöld úgy kb. az egyharmada. szemből pont felesben van a két szín :) én imádom így :) meg mások is szokták :)

és amúgy elírtam, mert marhára nem érdekelt a dolog... csak pusztán szar volt látni, ahogy egy szülő bíztatja ilyen viselkedésre a gyereket...

2019. jan. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Metionin ***** válasza:
100%
Igen, előfordult már hogy beszólogattak a hajamra meg a ruháimra a nagymenő divatos tinik (szerintem hülyébben néztek ki mint én). Illetve amikor többször utaztam, van egy város ahol átszállok, az állomás mellett egy szakközép, annak a kerítésén ülnek állandóan a diákok, többségük sajnos nem egy IQ harcos, rendszeresen szólogattak be a járókelőknek a járásukra, ruhájukra stb. ez alól én se voltam kivétel. Mostanság egy játszótér mellett megyek el naponta, jó időben fiatal cigány srácok gyülekeznek ott, azok is mindig fütyülnek, cuppognak és "amánsegg" meg hasonló értelmes dolgokat szólnak be.
2019. jan. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Clay Morrow ***** válasza:
100%
Igen, ha nagyon felbsztak akkor visszaszóltam. Egyik alkalommal a barátnőmhöz vonatoztam, már ott a fülkében nagyon néztek, majd miután leszálltunk és elég távol voltam tőlük valamit utánam kiáltottak s nálam akkor szakadt el a cérna. Azt hitték ennyivel elrendeztek engem. Megfordultam és elkezdtem feléjük menni és elkezdtem kiabálni, hogy "mi a fsz bajuk van? mit is mondtak?". Kezdtek betojni, majd mire odaértem az egyik félve elém lépett, látszott rajtuk, hogy megszeppentek, nem számítottak rá, hogy fellépek ellenük. Majd aki odalépett valami kamu dumát akart beadni, hogy csak fel akarták hívni a figyelmem, mert meg akartak kérdezni hol az uszoda. Lebsztam őket, majd eljöttem..
2019. jan. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nekem nagyon megmaradt, hogy barátnőmmel ettem egy étteremben és ilyen 14 éves lányok elkezdtek vihogni rajtam, meg bámulni.. Úgy, hogy elment az étvágyam...


Ez nagyon rosszul esett, pedig voltak durvább dolgok velem...

2019. jan. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Velem történt egy olyan eset amikor egy kávézóban nyugisan tanulgattam a pénzügy tételeimet suli előtt, és amikor mondtam fel magamban akkor folyamatosan a plafont bámultam. Egyszercsak észrevettem, hogy a mellettem ülő asztalnál két kis 16-17 éves pi-csa közül az egyik bámul engem. Ránéztem az meg elkapta a tekintetét majd röhögve oda suttogott rólam valamit a barátnőjének. A barátnője pár másodperc után, amikor azt hitte nem figyelek rám nézett. Erre én a középső ujjammal jól szituáltan "megvakargattam" a hallántékom ezzel tudatva velük, hogy hány óra van délben. Erre ő is elkapta a tekintetét, elszégyelte magát. Eztkövetően picit hangosan, de esküszöm nem szándékosan kicsúszott a számon az, hogy "Mi a kvaanyátokért bámultok?". Ezután olyan kussba ették tovább a pizzájukat mint még soha, egymáshoz sem szóltak, szinte fel sem néztek az asztalról. Nem így akartam volna lereagálni a helyzetet de egyszerűen túl nagy volt bennem a stressz az azt követő vizsga miatt. :)


21/N

2019. jan. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!