Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet ez, hogy képes...

Mi lehet ez, hogy képes vagyok bele élni magam mások bőrébe?

Figyelt kérdés
Nem tudom fent jól fogalmaztam e,de képes vagyok azonosulni emberekkel olyan módon,hogy ha valakivel beszélek vagy vagy ilyesmi képes vagyok olyannak érezni magam,például,hogy hülye vagyok,vagy volt olyan valakit szidtak milyen és a képen tök olyan sötét kabát sapka volt rajta és kis képe hasonló volt az enyémhez képes voltam egy szar senkinek érezni magam,meg ilyenek fura dolog ez,vagy pl ha sokat olvasgatok,okosabb emberek írogatásait és ép van pér buta aki beszólogat nekik vagy ilyesmi képes vagyok én is olyannak érezni magam.

2019. jan. 14. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan, egy szavadat sem értem. Mit írtál? Valaki érti?
2019. jan. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

# 1


Képes vagyok magam annak érezni vagy olyannak akivel éppen azonosultam.

2019. jan. 14. 22:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Érzelmi intelligenciának hívják. Nem rossz dolog.
2019. jan. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

# 3


Lehet akkor,hogy ha túl érzékeny is vagyok az ez?Meg pl ahogy írtam,hogy a múltkor volt egy csoportban egy fickó ki képen egyforma volt az öltözékünk,a fickó kicsit kattant volt hisztizett meg próbált nőknek udvarolgatni és olvastam ki mit írt róla,esküszöm én is olyannak kezdtem érzeni magam meg bele gondoltam,mi van ha a nők rám is pont úgy gondolnak.De tudom,hogy nem vagyok olyan mint a fószer meg a nők sem gondolnak úgy rám.De akkor ez érzelmi intelligencia lenne,hogy egy szar embernek éreztem magam?

2019. jan. 15. 16:45
 5/5 Hasty ***** válasza:
Ezt hívják empatianak!!!! :)
2019. jan. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!