Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy sikeres, jómódú férfi...

Egy sikeres, jómódú férfi miért adja kölcsön a csóró haverjainak a drága autóit?

Figyelt kérdés

Nem furcsa az a válasz a részéről hogy ha a párjával megoszthat jó dolgokat akkor a barátaival is?


Miért kezeli ennyire lazán és nyugodtan ezt a dolgot? Meg hogy ő az akitől bármikor lehet kölcsönkérni pénzt?

Nem látja hogy csak kihasználják?


Miért nem hagyják békén és dolgoznak meg ők is az anyagi sikerekért!



2019. jan. 15. 11:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyire drága, de 12 milliós autónk van.


Közeli barátoknak bármikor kölcsön adnám. Haveroknak már nem.


Ugyan ez a pénzel is. Barátnak igen, havernak nem.


Ha nem vagy tisztában a két szó jelentésével nézz utána, mert nem szinonímák...

2019. jan. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Az enyém csak 11 millió volt, de nem adom oda senkinek sem. És pénzt sem adok kölcsön. Most bővítem a vízesésemet, arra kell a pénz.
2019. jan. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Egy barátságban nem a pénz számít, nem az alapján válogatjuk meg a cimborákat.
2019. jan. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
8 milliós ASX-ünk van, senkinek nem adjuk oda. Mindenki vegyen magának. Jaa, hogy nincs rá pííz? Egyéni szoc. promlem! Muhahaha😂😂😂😂
2019. jan. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Viszonylag jó módban élünk,bár ez relatív.Van több drágább árkategóriás autónk is,viszont nem adom oda egyik barátomnak sem őket.A pénz már más kérdés,volt hogy Én segítettem ki az egyik barátomat amikor kicsit meg szorultak,de ez alapvető dolog barátok között.
2019. jan. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nyilván olyan barátoknak adja kölcsön akiben megbízik. Nem vagyunk egyformák én senkinek. A héten fog menni apám az enyémmel 100 km-t autópályán, mégis minden bajom van, hogy leszaggatja az alját (meg van ültetve), pénzt meg alapból nem adok senkinek
2019. jan. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy 15 éves Renault Scenic-em van, de a férjemen kívül nem vezetheti senki!
2019. jan. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Vannak emberek akik genetikailag lazán állnak a pénzhez. Nem elszórni akarják de nem tartják kb semmire. Mivel ilyen vagyok tudom miről beszélek.
2019. jan. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ki vagy a történetben, de szerintem az a felfogása a jómódú férfinak, hogy van máááásik. A haverok ezt meg ki is használják. Kb. ennyi.

Ha nekem drága autóm lenne, havernak biztos, hogy nem adnám oda, csak ha nyomós indokot tudna felhozni, miért kell a kocsi hirtelen. Egyéb esetben soha. Igazi barátnak, családtagnak nyilván kölcsönadnám, de nem sima furikázásra.

2019. jan. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
21%
Nem tudom biztos hulye. Pont ezert szoktak a gazdagok mas gazdag emberekkel haverkodni es nem csorókkal. En biztos nem adnek se autot se penzt.
2019. jan. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!