Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Pécsett melyik étterembe kapható pina colada?

jan. 15. 12:08  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem minden normálisabb beülős, iszogatós helyen van.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jan. 15. 13:04 Privát üzenet
Pl a Cafe Zaccban elég sok koktél kapható

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont jan. 18. 22:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi a baj azzal ha valaki vegán/vega és kínai étterembe vagy mcdonaldsa eszik (vegán/vega kaját)?
Sokan azért fizetnek bankkártyával étterembe hogy ne kelljen borravalót adni?
Ilyen veletek is előfordult már? A wasabi étterembe az ételrendelésemet, majdnem zárás elött egy órával adtam le. Vártam, órákat, mire megkaptam azt a kedvességet, hogy az...
Volt olyan hogy már mondjuk ott voltatok egy étterembe és ilyen társasági összejövetel volt és valaki fingott az asztalnál egy hatalmas nagyot?!
Az nagyon gáz ha én egy barátommal elmennénk egy Japán Étterembe? Nem vagyunbk melegek, de félek annak néznének. Viszont a barátnőm hallani sem akar róla, egyedül meg szar, ő meg szabad. F
Eljutottál valaha arra a szintre, hogy egyedül is jól érzed magad, egyedül is elmersz menni mondjuk étterembe, sétálni, strandra? Ha igen, hány évesen következett ez be?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!