Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy este az...

Miért van az, hogy este az emberek teljesen másabbak?

Figyelt kérdés

Annyi minden köthető az estéhez és a sötétséghez. Most nem a szellemekről meg az ilyesmiről van szó.


Hanem például sokkal érzelemtelibb egy esti/éjszakai séta egy ellenkező nemű illetővel, mintha ugyanazt csinálná az ember napközben.


Vagy haverokkal egy esti kocsikázás is sokkal élvezetesebb, mint napközben járkálni autóval a városban.


Van ennek valami magyarázata, vagy ez egy ilyen megmagyarázhatatlan dolog, amit csak élvezni kell és nem túlgondolni?


2019. jan. 15. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Én például éjszakába nyúlóan dolgozom, délelőtt alszom, tehát este vagyok a legaktívabb. Ezért.

Leszámítva a haverokkal való kocsikázás, mert nem csinálok ilyen hülyeségeket. Semmiféle haverokról szó nem lehet. ;)

2019. jan. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a kreatív énem este 20:00 körül ébred és 1:30 körül csitul.

Ha ebben az időszakban ismersz meg, nappal 11:00 és 15:30 között nem fogsz rám ismerni.

Amúgy a sötétség azért izgalmas egy párnak mert azt érzik, hogy láthatatlanok, csak ők vannak, stb.. felszabadít

2019. jan. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Reggeltől munka végeztéig sokan görcsben vannak, vagy legalább egyfajta "Alarm!" állapotban, utána ez lanyhul. Ezért.
2019. jan. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!