Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden embernek sajátos...

Minden embernek sajátos járása van?

Figyelt kérdés
Néztem az utcán ahány ember annyi féle képpen megy. Nekem már mondták, hogy fura járásom van ezért próbáltam is nézni más hogy megy de passz.
2019. jan. 15. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Ha látok valakit messziről már a járása alapján meg tudom mondani ki az. Szerintem mindenkié egyedi. Tudod a nézését meg a járását... :)
2019. jan. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 he84 ***** válasza:
Ha egyszer te magad is láttad, tapasztaltad ezt kérdező, akkor nem értem minek a kérdés, kissé fura. És ja, mindenkinek egyedi. Ám új fajta járást elég nehéz megtanulni, sokaknak lehetetlen.
2019. jan. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem több is van. Minden cipőmben máshogy járok, megfigyeltem. Nagy cipőínyenc vagyok de a logók helyett a járásommal próbálok hangsúlyt helyezni a lábbelimre.

És még az öltönyeimben is máshogyan szoktam, itt főleg a nadrágok befolyásolnak, tudat alatt lereagálom, hogy melyikhez mi passzol.

Amúgy nem vagyok divatos, szerepelni szerető, nem modellkedtem, nem olvastam utána vhogy hobbim.

Időtálló elegancia amire törekszem és ahhoz ez pont passzol.


25F

2019. jan. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Általában azonos, de időseknél, kisebb-nagyobb sérülésekkel bíró embereknél, nőknél - ahol a magasság, a testsúly befolyásoló tényező - más-más lehet.
2019. jan. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam járni,hogy mindenki azt gondolja,(Ez igen a járása,-meg a csípőmet szoktam ringatni,És énekelem,(Mert a nézését meg a járását,csípőjének a ringását.


Egyébként különbözünk,ahány ember annyi féle járás

2022. jan. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!