Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől válik olyanná egy...

Mitől válik olyanná egy ember, mint Hitler, hogy egyszer csak úgy gondolja hogy át kell menni más országokba és milliókat meg kell ölni?

Figyelt kérdés
2019. jan. 15. 18:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Hitler harcolt az első világháborúban és tetszett neki, ezért folytatni akarta.
2019. jan. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

Nincs szükség a humán tudományokra, mondják páran...


Aztán meg jönnek az ilyen kérdések.

2019. jan. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%

A harcolt az I. vh-ban túlzás, csak futár volt.

Egyébként kishitű ember volt, akit végig elnyomtak. Megkapta a hatalmat, volt egy a korszakra jellemző ideológiája amivel tömegeket tudott megvezetni. Ezek után isten komplexusa lett, ahol tudta jól, hogy emberek felett képes dönteni.

2019. jan. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
Bántalmazó család. Két dolog tudja ezt művelni az ember elméjével: vagy már születésétől fogva így működött az agya (lásd pszichopata), vagy gyerekkori traumák miatt. Itt az utóbbi volt.
2019. jan. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 dellfil ***** válasza:

No elég "érdekesen tetted fel. :) Pl.:"...hogy egyszer csak úgy gondolja hogy át kell menni más országokba és milliókat meg kell ölni?"

Hehe. Ez nem így megy, gondolom te is tudod. Nem is folynék bele, hogy is van ez, mert nem vagyok sem történész, sem politológus. De szerintem - laikus szinten, mint én is vagyok - megfelelő magyarázatot lelhetünk itt:


[link]


dellfil

2019. jan. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

a lényeg, az egész Germánia cécó azért volt mert vertek egy gyereket.


emiatt lett volna országunk helyén egy nagy germán város, mi visszatoloncolva az őshazába, s innen az Urálig mesterséges sivatagok fejükön acél abroncsos rabszolgákkal.

2019. jan. 15. 20:21
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Na az ilyen kérdések láttán gondolkodom el, hogy vajon az oktatási rendszerrel van-e nagyobb baj mint gondoltam, vagy az oktatni kívánt emberek hülyébbek mint gondoltam?


Akinek ennyi csapódott le a II. vh-ból (jelzem: érettségin tétel mindenhol), annak kár volt azokat a szerencsétlen fákat kivágni füzet és könyv gyártáshoz...

2019. jan. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

hasonló inkább rád érvényes. vajon miből szűrted le azt hogy ha valaki egyet kérdez annak az az egy kérdés csapódott le valamiből s semmi más nem...


az egész oktatási rendszer eredményként benned ilyen hülyeségek fogalmazódnak meg? esetleg csak ez az egy hülyeség és semmi más?

2019. jan. 15. 23:22
 9/13 anonim ***** válasza:

"vajon miből szűrted le azt hogy ha valaki egyet kérdez annak az az egy kérdés csapódott le valamiből s semmi más nem..."

Gondolom abból a reductio ad absurdum szintű marhaságból szűrte le, amit a korábbi kommentedben sikerült kierőszakolnod magadból. Tényleg elég kínos volt olvasni...

2019. jan. 16. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
max. neked kínos hogy mást nem tudtál hozzászólni. és most kötekedéssel próbálod ezt palástolni, hogy még itt se tudsz helytállni a gyakorin.
2019. jan. 16. 06:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!