Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy ilyen lányban vajon mi...

Egy ilyen lányban vajon mi játszódik le?

Figyelt kérdés

Adva van egy lány, "A" aki a barátnőivel folyton leszól és megszégyenít egy másik lányt,"B"-t. mert annak a lánynak a palija idősebb és jobb egzisztenciával rendelkezik, és ebből kifolyólag a lánynak is jobb az élete. "A" lány meg a barátnői meg folyton hangoztatják, hogy ők mennyire tisztességesek és becsületesek, mert nem prostik. Pedig gőzük nincs arról, hogy mi van "B" lány és a pasija között.

Viszont, amikor az "A" lány hazamegy gyakran bőg, hogy neki miért nincs olyan élete, mint a másik lánynak, és folyton a pasija meg a szülei fejéhez vágja, hogy miért nem gazdagok, bezzeg "B" lány már megint miket posztolt.



2019. jan. 15. 19:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
3A+3B=6AB
2019. jan. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
(A+B)^2=A^2+2AB+B^2
2019. jan. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Én már az elején leragadtam :D de teljesen mindegy.
2019. jan. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
a "B" lány lesz az apuci pici lánya, vagy kinézetre top. Az "A" lány meg ahelyett, hogy saját magával törődne vagy fejlesztené magát, vagy bármit tenne, inkább csak a "B" féléket próbálja túrni, vagy azzá akar válni. Szegény buta "A"
2019. jan. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, te ki vagy itt a történetben. (:
2019. jan. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
A legfontosabb kérdés az, hogy benned mi játszódik le?
2019. jan. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mégis honnan tudod ilyen részletesen mi van A-val és B-bvel?

Mintha benfentes dolgot tudnál B-ről: "Pedig gőzük nincs arról, hogy mi van "B" lány és a pasija között.", és benfentes dolgot tudsz A-ról:

"Viszont, amikor az "A" lány hazamegy gyakran bőg,"

Nem lehet olyan személy aki mindkettőt ismeri, ezért szerintem ha A és B két lány, akkor te már csak C, a mesemondó lehetsz!

2019. jan. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Magyarán, ha ő C, a mesemondó, akkor túl élénk a fantáziája és izgi kis történeteket tud kitálálni unalmas élete felpezsdítésére.
2019. jan. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Leírtad a választ ez az irigység tipikus példája.

Az amúgy tényleg fura hogy belelátsz A és B magánéletébe.

2019. jan. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mindig is hülye voltam matekból. Megyek a konyhába palacsintát sütni.
2019. jan. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!