Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Találkoztál már ilyen emberrel...

Találkoztál már ilyen emberrel? Hogy lehet kezelni? Hogy lehet segíteni neki? Mi a jó módszer hozzá?

Figyelt kérdés

Volt páromról van szó. Leszögezném, hogy az egyik legjobbszívű ember a világon, de az évek nagyon elrontották. Anyuka-apuka mindent a s.gge alá tesz, mindenből kimentették (drogos balhé, ittas vezetés). Nagyon vágyik a szeretetre, de nem tudja kifejezni magát. Tárgyakkal próbál meg szeretet, barátságot kicsikarni és nem veszi észre, hogy ezt kihasználják.

Mikor összejöttünk, nálam is próbált így bevágódni, hogy vesz ezt-azt, de egyértelműen elutasítottam. Nekem fontosabb mindig a beszélgetés, a minőségi idő, de mondta, hogy ő erre képtelen. Egész életében én voltam az egyetlen aki őszintén aggódott érte, féltette, próbált segíteni neki, és először még mondta, hogy ez az érzés új, de amint belekezdtünk menni mélyebben teljesen elutasítóvá vált, sőt ellenségképet állított fel rólam.

Igazából nagyon féltem, mert látom, hogy ennek mi lesz a vége, de senkit nem lehet megváltoztatni, csak saját magunkat. Lehet az én hozzáállásomat kellene megváltoztatni és akkor újra közel engedne magához?


2019. jan. 15. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Hany eves a párod?van testvére? Járt kezelésekre? Hogy hagyta el a drogot ?egyáltalán el hagyta?
2019. jan. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
30 éves. Van egy testvére, aki 100km-rel arrébb él egy apja korabeli férfival. Kezelésre nem járt, felhoztam neki a pszichológust, mondta, hogy gondolkodott rajta, de aztán nagyon mérges lett emiatt. Teljesen nem hagyta el, azt mondta, hogy már csak ritkán szív. 1,5 éve viszont mindennap szívott, mellé pedig még 1-2 gyorsítószert is szedett.
2019. jan. 15. 21:23
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha ennyire érdekel a sorsa akkor mond el ezeket neki is. Szerintem 8 osztály alatt ezt megérti majd. És az X6-os BMW-t ne törje össze, mert kell nekem.
2019. jan. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%

"Lehet az én hozzáállásomat kellene megváltoztatni és akkor újra közel engedne magához?"


Lehet, hogy a hozzáállásodat kellene megváltoztatni, és nem mártírként, megmentőként viselkedni valakivel, aki nem is igényli ezt a megmentést.


Következő kérdés? Jaaa, hogy hogy ne szedj össze több "elveszett kutyust" az utcán? Hm, az a fő kérdés a saját életedet illetően.

2019. jan. 16. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minél előbb hagyd a francba hacsak nem akarod a saját életedet is tönkretenni.
2019. jan. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vér nem válik vízzé.
2019. jan. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!