Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bolond vagyok? El fog múlni?

Bolond vagyok? El fog múlni?

Figyelt kérdés
Reggel csináltam a szendvicseket és elgondolkodtam... míg én beleteszel 2-3 szelet felvágottat egy szendvicsbe, más fél szeletet vagy egyet sem, mert neki nincs. Úgy éreztem pazarlok, feleslegesen elhasználok egy csomót abból, ami másnak luxus. Persze tudom, hogy alapvető dolog, hogy ettől nem vagyok gazdag meg ilyesmi... miért érzek így? El fog múlni? mert azóta is rosszul érzem magam. :/
2019. jan. 16. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha megeszed, és nem a kukába dobod, akkor nem pazarlás. És attól, hogy neked rossz, másnak nem lesz jobb.
2019. jan. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ételt csak akkor dobok ki, ha megromlott. A gyerekeimnek is azt tanítom, hogy az ételt meg kell becsülni, természetesen. Mégis eszembe jutott, amikor láttam, hogy más fél szelet sonkát tett egy szelet kenyérre, mert több nem jutott.
2019. jan. 16. 10:44
 3/3 anonim ***** válasza:
2: Nem kell másokkal törődni. Ha esetleg ilyen irányú beszólást kapsz, az az irígység miatt van.
2019. jan. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!