Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Menjek temetésre betegen vagy ne?

Menjek temetésre betegen vagy ne?

Figyelt kérdés

Közeli rokonnak lesz ma temetésre. Taknyom-nyalam egybefolyik. Náthás vagyok, néha köhögök, 37,7 a testhomersekletem, és alig hallok.


Anyám testvére halt meg, tegnap telefonaltunk es szeretné, ha elmennék. Felvesznek kocsival, nem arról van szó, hogy nekem kéne utazgatni, de egyszerűen nem érzem magam jól ehhez, viszont tudom, hogy anyám megharagudna ezért.


Egy 3X-ben járó, külön élő férfi.


2019. jan. 16. 11:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Harminconévesen már tudni kellene önálló döntéseket hozni.
2019. jan. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szoktam, csak kíváncsi lennék másokra is, mert nem ismered anyámat, milyen cirkuszt le tud bhaszni.
2019. jan. 16. 11:37
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Vény nélkül kapható tonna ilyen cucc, beveszed, kibírsz 4-6 órát, aztán majd fekszel.
2019. jan. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
4 órás temetés. Hol élsz te?
2019. jan. 16. 11:41
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én elmennék. Egyrészt anyukám testvére közel áll hozzám. Úgyhogy nem azért, mennék, mert anyukám megharagudnak, hanem mert én ott szeretnék lenni.

Másrészt nem vagy ágyhoz kötött, nincs 39 fokos lázad.

Előtte kicsit "felturbóznám" magam lázcsillapítóval, stb., azt az 1, másfél órát kibírnám biztosan.

2019. jan. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hoznak-visznek, én mennék a helyedben. Vegyél be gyógyszert előtte. Számítanak rád, közeli rokon és ez lesz utolsó földi útja.
2019. jan. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Elkell menni, bármilyen furcsa is de illik ott lenni.

Mert ha otthon vagy akkor nem vagy beteg?

Egy temetés kb 1 óra hosszáig tart.

2019. jan. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
"Amkor egy nő szül, már majdnem átéli azt, amikor egy férfi náthas"
2019. jan. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Menj csak el a temetésre. Ma már vannak csodaszerek a nátha kezelésére. Előző este igyál Neocitrant. Nagy adag C vitamint egyél, sok citrom és méz, tea.Anyukád nem bocsájtaná meg ha otthon maradnál.
2019. jan. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem temetésre nem azért jár az ember, mert "illik" vagy mert haragudni fognak, ha nem megy, hanem a halott, esetleg a hozzátartozói iránti tiszteletből, együttérzésből. Neked kell tudni, hogy mit érzel a halott és a közeli hozzátartozói iránt, egyébként meg simán ki lehet bírni 1-1,5 órát betegen is, pláne, ha még utaznod sem kell egyedül.
2019. jan. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!