Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen emberek mégis hogyan...

Az ilyen emberek mégis hogyan akarnak munkát kapni?

Figyelt kérdés

Benne vagyok néhány álláskeresős csoportban fb-on. Elég sűrűn látok olyat, hogy valaki feltesz egy álláshirdetést. A hirdetésben részletesen, korrekten le van írva minden fontos infó, beleértve azt is, hogy hol kell jelentkezni (telefonszám, a cég címe, vagy e-mail cím van megadva).

Viszont ennek ellenére mindig van pár "okos" ember, aki kommentbe odafirkantja, hogy "Érdekel", és mellé a SAJÁT telefonszámát! Az ilyenek mégis mit gondolnak? Hogy majd a hirdető fogja hívogatni őket, hogy "helló, láttam hogy érdekel, akarsz jönni dolgozni?"

Vagy a másik, ami elő szokott fordulni, az "Érdekel, kérek infót privátban".

Egyszerűen nem értem, hogy ilyen emberek, akik nem tudnak értelmezni egy pár soros szöveget, ahol világosan le van írva, hogy hol kell jelentkezni, azok mégis hogyan akarnak munkát kapni? Milyen munkára alkalmasak?

Ha valaki tud erre értelmes választ adni, hogy miért ilyen nehéz ez, annak elismerésem, mert én erre eddig nem jöttem rá sajnos.



2019. jan. 16. 11:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

Ez a Nyíregyházi Állások csoport? :D

Ott ugyanez megy. Írja valaki hogy pl boltban keres állást, erre alá írják sokan, hogy érdekel. El se olvassák normálisan, aztán fel vannak háborodva, hogy nincs munkájuk.

2019. jan. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%

1: Akár like-olod akár írsz oda valamit, a Tevékenységnaplódban lesz róla egy feljegyzés. És akkor onnan vissza tudod keresni, amiket kigyűjtöttél.

Ez egy digitális jegyzetelési forma.

2019. jan. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1: nem, ez másik megye, de akkor ezek szerint ez általános jelenség :D

2: ebben valóban lehet logika, őszintén szólva eddig ez nem jutott eszembe. Ez magyarázat lehet ugyan a sima "érdekel" szövegre, de az még mindig rejtély számomra, hogy mi keresnivalója van ott az illető telefonszámának, vagy a "kérek infót" szövegnek? :D

2019. jan. 16. 12:29
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
Az IQ szint a béka segge alatt van - ezt nem kell túlmagyarázni. Engem qrvára fel tudnak idegesíteni az ilyen nyomorékok, az élet minden területén. Nemcsak azért, mert hülyék, hanem mert az én időmet is húzzák.
2019. jan. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Győri álláskereső csoportban is ez, világosan le van írva hogy emailben vagy az adott telefonszámon kell érdeklődni, erre 10-20-an leírják hogy "érdekel".
2019. jan. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
42%
3: Igen, ez így van.
2019. jan. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos idetévedt egy általad említett ember, mert minden válasz le van pontozva nagyon durván.. Pedig senki nem írt rosszat.
2019. jan. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

A másik dolog, ami számomra érthetetlen: Vannak olyan csoportok, ahol az adminnak kell elküldeni a hirdetés szövegét, és ő osztja meg a csoportban. Ott is világosan oda van írva, hogy a munkát nem ő hirdeti, a megadott elérhetőségen kell jelentkezni, és ott tudnak a kérdésekre válaszolni.

Erre a sok idióta oda is kommentál, hogy "érdekel", "mennyi a fizetés", "mikor lehet kezdeni", "írok privit" stb.

Engem pedig az érdekelne, hogy ezeket az embereket végül milyen munkára veszik fel :D

2019. jan. 16. 13:29
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezek valószinüleg aluliskolàzott emberek lehetnek. Van nyolc àltalànosuk vagy még annyi se.
2019. jan. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%

Én is a nyíregyházi-állások csoportra gondoltam. :D


legyünk naivak: NINCS pénze ahhoz, hogy a telefont feltöltse és nincs egyenlege a telefonján.

De ha ez nem áll fent, akkor nem akarnak pénzt költeni(úgyse veszik fel őket) vagy egyzerűen azt hiszik, hogy így is megkapják a munkát.

2019. jan. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!