Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért változnak át viselkedési...

Miért változnak át viselkedésileg az emberek ilyen hamar?

Figyelt kérdés

Rengeteg ismerősöm van, illetve barátok is, de egy valamit nem értek. Van 2-3 ismerős (haver), akiről úgy gondoltam, hogy normálisak, mégis egy idő után "megkergültek" vagy én nem is tudom hogy fejezzem ki magam. Egyik nap még normális, jókedvűen beszélgettünk, másnapra meg mintha nem is ismernénk egymást, úgy viszonyulnak hozzám (ez csak 2-3 ember, ezért is furcsa, mert rajtuk kívül rengeteg emberrel nagyon jól kijövök). Tehát az lenne a kérdésem (tudom, hogy ez az internet, de azért biztos, hogy vannak, akik értelmesen tudnak válaszolni), hogy ilyenkor mitől lehet ilyen hamar "átváltozni"? Annyira megdöbbentő az ilyen, persze választ sem adnának, ha megkérdezném, csak kikerülik valami mással, amit szóba hoznak. Kíváncsi vagyok arra is, hogy ti hogyan kezeltétek helyesen ezeket a szituációkat, azaz csak hagytátok az egész baráti kapcsolatot vagy még beszéltek egymással?

Előre is köszönöm a rendes válaszokat! :)



2019. jan. 16. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Barátnőmmel 3 és fél év párkapcsolat volt ez. Egyszerűen megbolondult, minden barátját elmarta maga mellől, hiába mondtam neki, hogy nézzen magába. Most 3 év és 8 hónap után ott vagyunk, hogy szakítottunk, mert én jöttem a sorban.

Hogy miért csinálja? Senki nem tudja. Ő is tudja, hogy milyen mérgező a viselkedése, de nem tesz ellene.

A kérdésedre a válaszom, hogy akármennyire szeretnék beszélni vele, nem, már nem beszélünk.

2019. jan. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! "Szerencsére" nálam ez nem párkapcsolatnál fordult elő, az talán rosszabb is lenne. Igen, talán ez a legrosszabb az összes ilyen emberben, hogy nem lehet megmondani miért változik meg egyik napról a másikra, és akivel így viselkedik, az meg nem tudja megérteni az egészet. :/
2019. jan. 16. 18:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert sok emberben óriási megfelelési kényszer van, ami a felgyorsult, modern, high-tech világ következménye. Úgy érzik, hogy nem elég jók, hatalmas kisebbségi érzés munkál bennük. Úgy gondolják, hogy meg kell vàltozniuk, mert az új világ egyébként nem fogadja el őket. Így ebbe már a régi kapcsolatok sem férnek bele. A lányok Instagram modellek, a fiúk Justin Bieberek akarnak lenni. Egy valótlan kép van bennük a világról, annak valódi működéséről és sajnos saját magukról is. Van olyan volt osztálytársam, aki 35 éves létére úgy fényképezi magát, mint a tini lányok. Első válaszoló, szerintem ne sajnáld azt a lányt. Heverd ki mihamarabb és idővel találni fogsz egy normálisat, aki jobban illik majd hozzád.
2019. jan. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos igazad van utolsó :/
2019. jan. 29. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!