Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi miatt röhöghetnek rajtam...

Mi miatt röhöghetnek rajtam ennyi ideig?

Figyelt kérdés
Járok a városba egy nagyobb terembe edzeni, ahová szintén jár két 20 év körül srác is. A lényeg, hogy mióta oda járok, kb. 4 hónapja, azóta folyamatosan rólam beszélnek és kinevetnek a hátam mögött. Onnan veszem, hogy mikor megérkezem, összenéznek, és elkezdenek mosolyogni. Egész edzés közben engem néznek, ha odafordulok elfordulnak. Ha elkezdek egy gyakorlatot, akkor látom a tükörbe hogy engem néznek és nevetnek. Az ilyen helyzettel mit lehet csinálni? Ezt az egészet olyan óvodás dolognak tartom, ezért nem is akarok odamenni megkérdezni, hisz úgyis letagadnák. Plusz az első pár hétben nem is nagyon foglalkoztam velük, gondoltam majd megunják, de így 4 hónappal később már nagyon érdekel, hogy mi lehet az ami így fent tartja az érdeklődésüket irántam. Mellesleg 21 éves ffi vagyok, 4 éve edzek, és még sosem fordult elő velem ilyen, akárhová jártam, mindenhol megvolt kölcsönösen a tisztelet.

2019. jan. 16. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy csak beképzeled? Mindenesetre ha biztos vagy benne hogy rajtad nevetgélnek akkor én a helyedben csakcsak odamennék megkérdezni hogy minek örülnek annyira :D
2019. jan. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Először én is erre gondoltam, de egy idő után félreérthetetlen a dolog. Röhögnek, rám néznek, észreveszem, abbahagyják. Elnézek, újra elkezdik, visszanézek, abbahagyják. És ez megy mindig mikor lemegyek edzeni, 4 hónapja :D. Nagyon elfogultak. Mellesleg, ha valaki volt velem edzeni, akkor nem csinálták a hülyeségüket. Mikor egyedül vagyok, akkor viszont állandóan tolják.
2019. jan. 16. 23:14
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Én is összeszoktam nézni a haverommal, mikor 1-2 személy megérkezik a terembe. 19 vagyok.

Erről a pár személyről, azért beszélünk, mert valamit csinált, illetve hibázik a gyakorlaton, vagy amiket mond, tehát a szövege, beszéde.

Egyik csávó például edzés után mindig elmegy tusolni, senki más nem tusol, csak ő. Falusi terem, nem vagyok olyan rengetegen. Az öltöző egybe van kötve a fürdővel, és elázik még a lábbelink is, mikor végzett. Amikor érkezik a terembe már forgatjuk a szemünket, meg nézünk össze, hogy "már megint jött". Nincs bajunk vele, de otthon is tusolhatna.


Te is valami jellegzetes dologgal rendelkezel. Nagyon eltérő dolgot csinálsz, vagy csináltál, mikor kinéztem maguknak. Például: folyamatosan másokat bámulsz, ezt észrevették és kifigyeltek maguknak. Olyan gyakorlatot csinálsz, ami értelmetlen, észrevették.

Gondolkozz, hogy mit csinálsz másképp, mint a többi, miben térsz el a többitől viselkedésileg. Szerintem észre fogod venni. Ha tovább nem csinálod, nem foglalkoznak veled.

Bocsi, kicsit hosszú lett.

2019. jan. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mégha másképp is csinál valamit, senkinek semmi köze hozzá. Szerintem inkább az a "más" hogy valaki 4 hónapon keresztül röhögcsélni tud csórin aki csak nyugodtan szeretne edzeni :D
2019. jan. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Tehát falun tök rendben van, hogy az izzadt büdös testedre veszed az utcai ruhád. Gratulálok hozzá. Tehát van egy normális ember a teremben és naná, hogy azt kell kipécézni.

Kedves kérdező, lehet, hogy nálad is ez van. Az írásod alapján értelmes gyereknek tűnsz, lehet akár ez is a nevetés tárgya. De a helyedben én csak rákérdeznék. Nem számonkérően, csak informatívan kedvesen. Jobb esetben érteni fogják, amit mondasz nekik (bár vannak kétségeim). Tehát valami ilyesmit: Sziasztok! Bocsássatok meg, de észrevettem, hogy mióta ide járok valami okból kifolyólag kiemelt figyelmeteket élvezem. Nem tudom ezt hová tenni kérlek segítsetek. Esetleg, ha valamit rosszul csinálok szívesen meghallgatom, mert az építő jellegű kritika általában az ember hasznára válik.

Így vagy kiderül, hogy mi a gondjuk, vagy magukba szállnak és leállnak ezzel. De ha valójában olyan csekély értelemmel bírnak, mint gondolom csak elkezdenek hebegni, habogni, nem sül ki belőle semmi és ugyanúgy folytatják. Ez viszont egyértelműen őket fogja minősíteni és nyugodtan figyelmen kívül hagyhatod őket.

2019. jan. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!