Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Menyire hihető a bmi index?

Menyire hihető a bmi index?

Figyelt kérdés
Mert nekem azt jelzi hogy,sovány vagyok 188 cm és 70kg f
2019. jan. 17. 00:05
 1/5 anonim ***** válasza:

gyakorlatilag ha nincs valakinek valami kóros csontritkulása, amitől könnyebb, vagy nem élsportoló magas izomtömeggel, akkor hihető, szóval kb. úgy az emberek 95%-ánál elég korrekt, amit megad és igen ez kevésnek tűnik... aztán amúgy nem kell alapul venni, mert lehet már túlsúlyosnak ír valakit, de csak a sok izom miatt, de szerintem ezt az ember érzi :)

én pl. igyekszem a normálalja felémaradni nőként, de mivel elég izmos vagyok, az nem fog menni :D pl. ha lemennék az értékhatárom aljára, akkor rengeteget veszítenék az izomzatomból, de neked alapjáraton kevés van ilyen alacsony bmi-vel

2019. jan. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

egyébként próbálj meg izmot növelni, mert az anorexia nem játék és van ismerősöm akinek 20 évesen szegycsontja tört egy egyszerű edzésgyakorlattól... mert anorexia tönkrevághatja egy életre a csontozatot

és ok, ha nem arról van, szó, de inkább szedj fel két kilót és legyél a normál tartományon belül, mert baromira sokat számít, ha valaki tartósan alatta van

2019. jan. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az lessz ,hizás !
2019. jan. 17. 00:35
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem mondjuk nem annyira jött be. Valahogy nem rám lehet mérve, mert nekem D-s melltartókosárral is soványnak tartott gimi alatt.
2019. jan. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pedig erősek a csontjaim ,szerintem nem igaz a bmi index
2019. jan. 17. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!