Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az baj ha 20 évesen még nem...

Az baj ha 20 évesen még nem akarok barátnőt?

Figyelt kérdés
Még nem volt barátnőm. Az a harci helyzet, hogy nehezen alkalmazkodom másokhoz, ha éppen sörözni van kedvem, szólok a barátaimnak és elmegyek. Ha játszani van kedvem, bekapcsolom az xboxot és játszok. Stb. Szeretem, hogy senki nem mondja meg, mit, mikor, hogyan. Ezt kinövöm, vagy problémát fog okozni a késöbbiekben?

2019. jan. 17. 08:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj. 20 évesen még én is boxoztam. Ha kimentem a lakásból fájt a szemem, annyira elszoktam a kinti világtól :D. 26 körül kezdtem el barátnőt keresni.

A későbbiekben nem okoznak problémát a szokásaid. Majd azt veszed észre, hogy kicsit visszavettél ezekből. Szerintem egy box ott lesz a tv-d alatt 10 év múlva is.

2019. jan. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az a kérdés, hogy függő vagy-e, vagy sem.

Tehát pl. ott tudod hagyni a boxot napokra is?

Vagy a sört?


Mármint szóban biztos... de a VALÓSÁGBAN kipróbáltad már?

És közben nem gondolsz rá 5 percenként?


Ezen kívül vannak céljaid, amiken dolgozol is?

2019. jan. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kb napi 1 órát xboxozom és heti 1-2szer járok sörözni, amúgy meg napi 8 órat sulival és utazással töltök. Idén végzek, szóval majd munkhelyen talán megismerkedek valakivel.
2019. jan. 17. 08:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugi én is így vagyok vele. Csak én már végeztem a technikusival. Egy barátnő drága. Nekem inkább az a bajom. Majd ha lesz stabil munkám (biztos nem itt fogok dolgozni életem végéig), lakásom/házam, akkor jöhet egy barátnő.
2019. jan. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Keress olyan barátnőt, aki nem akar korlátozni téged. Nemcsak olyan lányok léteznek, akik hárpiák és dirigálni akarnak neked.
2019. jan. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!