Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért faggatnak a szexuális...

Miért faggatnak a szexuális életemről? ..

Figyelt kérdés

17F vagyok. Hétvégén fogok elősször a barátnőmnél aludni és anyám faggat, hogy őszintén válaszoljak neki, voltam e már nővel... Mondom neki, hogy semmi köze hozzá. Erre azt mondja, hogy valóban, de nem árt tudnom 1-2 dolgot előtte. Aztán otthagytam.

Szerintem ehez semmi köze senkinek sem hogy voltam e már nővel vagy nem. Nekem nem kellenek a tanácsai. Főleg nem az anyámmal akarom ezt mind megbeszélni.. fél év és felnőtt vagyok. Hogy lehet ekkora paraszt?... Tisztára felb.szott ezzel..


2019. jan. 17. 18:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
28%
Egyesek nem ismerik a magánszféra és a magánjellegű dolog fogalmát, én se akarnám anyám tanácsait hallgatni a szexről.
2019. jan. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Gazdag családbó származol? És a juci (vagy hogyan híják a csajodat)?
2019. jan. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Olvasgasd gyakrabban a gyerekvállalás-teherbeesés rovatot, rá fogsz jönni miért ilyen anyád.
2019. jan. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem te vagy a paraszt, anyád csak nem akarja, hogy a fia 17 évesen apa legyen.
2019. jan. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
26%
Azé kérdem hogy gazdag vagyol e, mert ha csaj csóró, rája megyen hogy főkúrassa magát oszt akko nyert ügye van. Az unokatesóm is így járt.
2019. jan. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%
#4 és magától nem lehet elég érett, hogy tudja a védekezés fontosságát vagy mi?....
2019. jan. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%
Mert nem akarja a pénzét a véletlenül besikerült gyerekedre költeni. Megértem őt.
2019. jan. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%

Aztán ha becsúszik a baba, majd anyucihoz mész sírni.

Egyébként miért lenne paraszt?? Hogy mondhatsz ilyet? Akkor menj tartsd el magad, főzz, moss magadra. Ha akkora paraszt, akkor hajrá, lehet egyedül is élni.

Semmi rosszat nem mondott ezzel, neked viszont gyomorforgató a viselkedésed.

2019. jan. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Arra nem gondolsz, hogy nem a részletekre kíváncsi, hanem téged félt esetleg? Kiskorú vagy még, egy nem kívánt terhesség felbolygatná a családi költségvetést (főleg ha a

barátnőd meg is szüli!)

Inkább az apádra kellene ezt bízni...

2019. jan. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem paraszt, normális szülő aki nem szeretné, hogy érettségi előtt apuka legyen belőled.
2019. jan. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!