Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a éleményetek? Van köztetek...

Mi a éleményetek? Van köztetek is ENTJ-T?

Figyelt kérdés

ENTJ-T jött ki nekem a teszten és kicsit elborzadtam hogy 110%-ban igaz rám. Még rosszabb embernek érzem magam...

Nektek mi a véleményetek ilyen típusú emberekről :/

22/N



2019. jan. 18. 00:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Elnézést a kérdésben nem érzékelte azujjam a "v"-t véleményetek*
2019. jan. 18. 00:29
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ne vonj le messzemenő következtetéseket. Wikipédián a kritika részben pl. ezeket olvashatod: "Az MBTI működőképessége három átfogó vizsgálaton esett át. Az egybehangzó eredmények szerint, a megállapítások a funkciókról, és mindenekelőtt a fő- és mellékfunkciós sorrendjüknek alig van köze a valósághoz, és a valós magatartáshoz. Egyáltalán nem tudtak megfelelni a tudományos vizsgálatoknak. A funkciórendszerben durva logikai hibákat jeleztek, és megkérdőjeleződött, hogy a teszt egyáltalán megfelel-e Jung elméletének."


Szóval valószínűleg nem a legjobb teszt fajta. Persze azért az önismeretnek van értelme és néha érdemes elgondolkodnod, hogy mikor miért mit cselekszel, mik a céljaid és módszereid és vajon mennyire erkölcsös.

2019. jan. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A "parancsnok személyiség" nem baj ha van.

Főleg ha megtalálod/megtaláltad a hivatásod, életed célját.


S ne feledd lehetsz parancsnok/felettes jó emberként is.

Lehetsz őszinte és tiszteletre méltó, ha megfelelően tudod kezelni az embereket.


De jegyezd meg: SoHA nem fogsz tudni megfelelni mindenkinek!

Se ideálban, se felettesként, se emberként...stb


El kell fogadni ezt a tényt, mellette pedig önmagunkat, tudj előre haladni s ne rekedj meg az életben, mint a nép zöme a szűrke minndennapjaikban.


Párom INTJ-T, én pedig INTP-T.

Mindegyikünk megtalálta azt amit szeret, párommal kiegészítjük egymást s a rossz szokásokat elássuk.

Pl nem vagyok jó a határidők betartásában - rámszól s hajt olykor, hogy ne mindig a kényelmes nyugodt tempómat diktáljam s lassan hozzá szokok az idő betartásához.


Naaagyon sok ötletem vár kivitelezésre, de elsőként a megrendelésekre kell figyelnem s betartanom.😁


Rengeteg művészeti/alkotói ágon jeleskedek. Majdnem bármit kivitelezek, ha van alapanyag és eszköz a kezem között.


Ne parázz a személyiségeden, inkább fejleszd s haladj a számodra megfelelő jövőbe, amit felépítesz.

Csak kezeld türelemmel és az emberrel emberként bánj.


Van nő ismerősöm a te személyiség típusoddal. Kiváló üzletvezető (sajátja) és az őszinte szája ellenére tisztelik, mert korrekt s tisztelettel bánik az emberrel s jól a szavakkal (finoman is le tudja cseszni a hibázó embert), véleményét kifejti s ha a másik fél értelmesen tud vissza beszélni/véleményét kifejteni, még meg is köszöni, hogy őszinte a másik vele.


+ alkalmazottaknál volt személyiség teszt felvételkor. S nem megszokott kérdéseket is feltett interjú alatt, hogy az emberek nonverbális kommunikációja mit árul el. (sokan ott buktak el)


Sok tanácsot fogadtam meg tőle (13évvel fiatalabb vagyok tőle.)


Fiatal vagy, merj haladni s önmagad lenni.


S ne feledd: Soha nem fogsz tudni mindenkinek megfelelni!

Felelj meg önmagadnak első sorban!

2019. jan. 18. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Az ENTJ tök jó típus, örülj neki, hogy ez jött ki.
2019. jan. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem ENTJ-a Jött ki :)
2020. máj. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdekes személyiség típus, volt egy ENTJ haverom, és ez a típus szereti körbe venni Ti kognitív funkciós emberekkel plusz INTJ-kel,ahogy észre vettem, de csak egy ENTJ barátom volt. Amúgy érdekelne egy másik ENTJ is, állítólag az én típusommal jön ki a legjobban az ENTJ. Én INTP vagyok.
2020. aug. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
71%
Intp - entj az idealis match
2022. febr. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!