Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is az embereknek...

Szerintetek is az embereknek rossz a közérzete Magyarországon, egészségtelen a lelkiállapotuk és mélyponton vannak az emberi kapcsolatok?

Figyelt kérdés
Nem politikára gondolok, nem véletlenül itt tettem fel a kérdést, és nem ott!

2019. jan. 18. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ez teljesen egyéni.

Amiket írtál, egyiket sem érzem magamra vonatkozónak. Persze vannak rossz napjaim nekem is, de úgy általánosságban nem igaz. És én még nem is vagyok annyira nagyon pozitív, mindig könnyed ember. Szóval rajtam kívül vannak még bőven, akik ennél sokkal jobban érzik magukat.

2019. jan. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1-es: Én sem érzem ezeket az érzéseket magamban. Csak azt mondják a szakemberek, hogy a többség ilyen, erről lehet olvasni sok helyen. Ha körülnéztek a családotokban, ismerőseitek, munkatársaitok között, vagy akár csak a buszon, ti is ezt látjátok, csupa negatív érzelmet?


Szoktam én is látni, persze, hogy emberek nem mindig érzik jól magukat a bőrükben, csak nekem nehéz megállapítanom. Olyan a kisugárzásom, hogy a környezetemben másképp viselkednek az emberek, nem mutatják ki az igazi problémáikat.


Szóval én nem látom, hogy ez Magyarországon sokkal rosszabb lenne, mint bármelyik másik országban. Szerintetek?

2019. jan. 18. 12:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem országfüggő. Emberfüggő.
2019. jan. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jelenleg nehéz ezt eldönteni. Azt látom, hogy sokan kezdenek bekattanni, inkább elpoénkodják a dolgokat egyfajta túlélésként, ami mesterkélt. A másik része meg annyira bele van már az életébe fásulva, hogy mások b×tásával éli azt ki. A harmadik rész meg él, mint Marci Hevesen.

Amúgy ez évtizedes-, hanem évszázados tendencia itt.

2019. jan. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!