Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én nem akarok felnőni?

Csak én nem akarok felnőni?

Figyelt kérdés

Mindjárt betöltöm a 18-at, de egyáltalán nem érzem magam felnőttnek. Mintha az elmúlt egy évtized összesen néhány hónap alatt játszódott volna le.

Kisgyerekként mindig azt képzeltem, hogy mire nagykorú leszek, egy magabiztos, céltudatos, mindenben tájékozott, érett felnőtt lesz belőlem.

Rosszul képzeltem. Minél többet tudok meg a világról, annál inkább úgy érzem, hogy semmit sem értek, és ugyan vannak céljaim, de még mindig egy bizonytalan és önbizalomhiányos gyerek vagyok. Csalódtam magamban. Más is így érzi?


2019. jan. 18. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Jövőhéten leszek 18. Az igazság az, hogy nem jelent semmit. Nem fogok felnőni.
2019. jan. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Jajjj, manapsag meg mindig meno ez a pan peter szindroma ugy latom :D azert nem erzed magad felnottnek 18 evesen, mert nem is vagy az. Az csak egy szam. Meg boven tojashej van a sggeden, a legtobb embert ilyenkor boven a szulok tartjak el, es otthon lakik. Nyugi, nem vagy elkesve semmirol. Ha mondjuk 28 evesen tenned fel ugyanezt a kerdest, na az bizony mar gaz lenne! :D
2019. jan. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Totál átérzem. Körülöttem minden korombeli felakart nőni, leválni a szülőkről, ezt csinálni - azt csinálni. Én meg csak gyerek akartam... (és ez így nem jó). Én meg csak gyerek akarok maradni.
2019. jan. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A felnőtté válás egy hosszú folyamat. Mindenkinél más formában alakul ki, de nem egy csapásra, hanem évek során. Manapság még egy 25-30 éves is fiatalnak mondható, aki részben gyerek még.


Persze vannak akik már gyerekként is céltudatos emberek, tudják mit akarnak, vannak akik pedig egész életükben a céljaikat fogják keresni.

2019. jan. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy "pán péter szindróma", és hogy "menő"? Nem tudom, te hol élsz, de az én környezetemben a "menő" emberek pont nem így gondolkodnak, hanem hatalmas egójuk van, és nem ismernek lehetetlent. Tehát mi okból gúnyolódsz rajtam, amikor én egy egyszerű, normális kérdést tettem fel? Pár hónap múlva 18 éves leszek, ugyanannyi joggal és kötelességgel, mint egy 30 vagy egy 60 éves, de én ettől még nem érzem magam felnőttnek. Olyan viccesnek tartod ezt?
2019. jan. 18. 17:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, csak sajnos nekem csak napok kérdése. De eddig se volt "életem" 0 barátok 0 barátnő csak a 4 fal között 0-24 így meg legalább lesz meló, abból veszek kaját veszek egy gitárt a maradék pénzt meg gyűjtöm a temetésemre :')
2019. jan. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sarah Andersen-nek ehhez van egy jól passzoló képsorozata.

Szóval nem vagy vele egyedül :D

2019. jan. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!