Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért múlik el a motivációm,...

Miért múlik el a motivációm, hogyha elmondom valakinek a konkrét célomat, amit el szeretnék érni az életben? Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Egy embernek meséltem konkrétan róla,hogy mit szeretnék elérni.
2019. jan. 18. 19:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Hogyan nyerhetném vissza a motivációmat az adott cél iránt?
2019. jan. 18. 19:12
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne mondd el senkinek, talán csak akkor mikor már kezd megvalósulni.
2019. jan. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán, mert az emberek inkább keresztbe tesznek, mint hogy támogassanak.
2019. jan. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha bárkinek elmondod a terved, veszítesz a motivációdból. Ezt tudományosan is bizonyították és én is tapasztaltam. Régen még azt is kifecsegtem az embereknek 5 perc múlva mit csinálok aztán azt vettem észre, hogy sosem haladok előre. Mióta nem kötöm mások orrára mit csinálok, sokkal több mindent elértem. Plusz: ha nem beszélsz senkinek a céljaidról, később nem égő, ha esetleg kudarcot vallasz
2019. jan. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a diétámmal voltam így. A legutolsó próbálkozásomnál nem mondtam el senkinek, és sikerült.
2019. jan. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

És,ha már elmondtam akkor hogyan hozhatnám vissza? Mert ez tényleg nagyon fontos lenne nekem. Igazából csakis azért mondtam el,mert egy ember ugyan abba az országba megy,mint én szeretnék és gondoltam akkor már tanácsot kérek tőle,hogy tovább tudjak menni a célom felé.


Már saját magamnak van bűntudatom ami miatt kifecsegtem. :(

2019. jan. 18. 19:38
 7/7 A kérdező kommentje:
Na mind1:(
2019. jan. 18. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!